^

Інформація

Meir Kohen - один з найбільш відомих у світі пластичних хірургів, фахівець в області пластичної регенерації, доктор медицини. Володіє ступенем магістра пластичної хірургії, є головою ізраїльської Асоціації пластичних хірургів.

Доктором Коеном були проведені понад дві тисячі операцій з приводу пластичного відновлення після травматичних або патологічних пошкоджень. Основна спеціалізація доктора - це щелепно-лицьова пластику, а також оперативне зміна розміру або форми молочних залоз, підтяжка лиця, абдомінальна пластика, видалення рубцевих змін і шкірних новоутворень. Особливу роль в лікарській практиці грає дитяча пластика.

Meir Kohen ставить за мету зробити пластичні втручання доступними і безпечними, тому використовує найбільш продумані вдосконалені техніки і методи. Він є автором або співавтором двох сотень медичних робіт, які висвітлюють інноваційні технології в сфері оперативної пластики. Серед його праць - статті і глави про поліпшення ранозажівленія, про особовий реконструкції, про практичне застосування лазерних методів.

Доктор не обмежується тільки лише клінічної та хірургічною практикою, одночасно займаючись науковою діяльністю. Meir Kohen - почесний член кількох міжнародних співтовариств пластичної хірургії, ініціатор наукових досліджень, провідний інтерактивного медичного видання, а також викладач пластичної хірургії на медфакультет університету Тель-Авіва.

Освіта та досвід роботи

  • Медична школа в Єрусалимському університеті, Ізраїль
  • Медичний факультет Тель-Авівського університету, Ізраїль
  • Спеціалізація по черепно-щелепної лицевої хірургії
  • Спеціалізація з дитячої пластичної хірургії
  • Стажування в найбільших клініках США і Канади

Членство в міжнародних організаціях

  • Ізраїльське суспільство пластичної та реконструктивної хірургії
  • Американська асоціація пластичних хірургів
  • Американська асоціація пластичних хірургів в області голови і лиця
  • Хірургічна асоціація м Онтаріо, Канада
Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.