^

Догляд за шкірою обличчя

Сонцезахисні креми для лиця

Для боротьби з впливом ультрафіолетових променів вона виробляє меланін, який завжди рівномірно розподіляється по шкірі, утворюються пігментні плями.

Дитячі креми лиця для дорослих та дітей

Щодо того, чи можна використовувати дитячий крем для лиця, серед косметологів існують розбіжності. Одні вважають його дуже корисним для зволоження, пом'якшення, позбавлення від запалень, захисту від сонця, вітру та холоду, лікування прищів та заспокоєння шкіри.

Креми для депіляції лиця

Зробити шкіру чистою та привабливою безболісно і легко допомагають креми для депіляції лиця.

Пілінг шкіри лиця феруловою кислотою

Особливою популярністю серед косметичних процедур користується поверхневий хімічний пілінг, що сприяє усуненню деяких проблем шкіри та покращенню текстури епідермісу. Такою процедурою є і пілінг із феруловою кислотою.

Атравматична чистка лиця

На відміну від ручної або вакуумної методики, атравматична чистка лиця проводиться безконтактно. Тому шкіра не травмується і не відчуває механічного впливу, а побічних дій у вигляді роздратування, стягнутості, гіперемії не настає.

Епіляція верхньої губи

До процедури епіляції може вдатися будь-яка людина, що бажає надовго позбутися від вусиків. На відміну від депіляції, коли видаляється лише видима частина волосся, цей метод передбачає руйнування волосяних фолікулів.

Чистка лиця кислотами: гіалуронової, саліцилової, молочної

Якщо косметолог порадив чистку лиця кислотами, то починати її треба з ретельної підготовки - незалежно від того, в салоні або будинку. Різниця в тому, що в косметичному закладі це зробить професіонал, а при самостійному проведенні про підготовку слід подбати особисто.

Креми для лиця з ефектом омолодження: рейтинг найкращих марок

Якісний крем повинен містити, в різних комбінаціях, такі сполуки: ретинол, аскорбінову кислоту, Поліфем, ізофлавони, проксілан, оксикислоти, гіалуронову кислоту, колаген, еластин, пептиди, ефірні і жирні рослинні олії.

Креми для жирної шкіри лиця: рейтинг кращих

Підвищена жирність обумовлена надмірною активністю сальних залоз, що приводить до зменшення концентрації лінолевої кислоти - будівельного матеріалу клітинної мембрани, і зниження кислотності.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.