^

Клініки з пересадки волосся: в Туреччині, Росії, Україні, Німеччині

, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Поки що ми говорили про ті блага, які дає пересадка волосся рано облисів людям і тим, чия шевелюра дуже далека від ідеалу по своїй густині, що викликає певні проблеми психологічного і фізичного плану. Торкнулися ми і різних методик проведення такої важливої з естетичної точки зору процедури, їх переваг і недоліків, догляду після процедури. Але всіх цих відомостей здасться мало, якщо бажаючі поборотися за свою красу радикальними методами не знатимуть, де краще зробити пересадку волосся.

Почнемо з того, що пересадка волосся ще не настільки затребувана процедура, щоб її можна було провести в будь-якій клініці будь-якого міста. Це розвивається напрямок естетичної медицини, яке пустило коріння далеко не у всіх містах, тому зважитися на пересадку волосся ще мало, потрібно визначитися з країною і клінікою, де ви хочете це зробити.

Потрібно сказати, що серйозні клініки, практикуючі новітні технології, можна знайти не тільки за кордоном, але і в країнах колишнього СНД. Причому, шукати їх потрібно в обласних містах. Розраховувати на пересадку волосся в дрібному містечку поки що не доводиться, хоча попит на процедуру є в усіх населених пунктах.

Можливо, коли-то ситуація зміниться в кращу сторону, і пересадку волосся можна буде провести в будь-якому місті, все-таки пристойний попит і цінова політика повинна б зацікавити фахівців і привести до відкриття нових центрів. А поки що ми поговоримо про тих відомих клініках, які на сьогодні існують в різних точках світу.

Пересадка волосся в Туреччині

Ця країна має дуже багатий досвід в напрямку трансплантації волосся, не дарма її клініках шукають інформацію не тільки українці і росіяни, а й жителі європейських країн. Клінікам Туреччини довіряють, тому людям не шкода грошей на оформлення віз, переліт та проживання в цій країні, яка може гарантовано подарувати їм гарну зачіску.

Клініка естетичної медицини DOKU (Адам і Єва)  - одна з провідних клінік Стамбула, куди звертаються за допомогою пацієнти з країн Європи та Азії. Пересадка волосся проводиться безшовним методом FUE, причому волосся не збривають, а значить, безпосередньо після процедури пацієнт може побачити результат трансплантації, яким він буде і через рік.

Трансплантацію роблять і чоловікам, і жінкам. Крім того проводять нарощування брів і бороди.

Знаходиться клініка в Стамбулі за адресою Cumhuriyet Mah. Incirlidede Cad. No: 6-2, Anthill Towers, Sisli, Istanbul

Клініка естетичної медицини Estethica (Естетика)  - найбільший медичний центр в Туреччині, одним із напрямків якої є трансплантація волосся. Медичний центр приймає пацієнтів з усього світу з 2010 року, проводячи лікування за міжнародними стандартами.

Пересадка волосся проводиться класичним методом і за методикою FUE.

Клиника расположена по адресу: Аташехир (Стамбул) Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. № 28

Центр пересадки волосся Hair Med в клініці Меморіал Анталія - сучасний медичний заклад в 15-річним досвідом роботи, яка працює за міжнародними стандартами на новітній апаратурі. Одна з перших пройшла акредитацію JCI.

Центр пропонує різні методи лікування облисіння, включаючи трансплантацію волосся методами FUT і FUE. Фахівці проводять пересадку волосся у чоловіків і жінок, а також пересадку брів і бороди, лікування хронічного випадання волосся за допомогою Плазмоліфтінг.

. Ентр розташований по адресу: Kuskavagi Mah. Ататюрк Бульвари Ні: 81 Коньяалті / Анталія.

Медичний центр FUE Hairlain Clinic  - відома турецька клініка, що здійснює пересадку волосся методом FUE ось уже близько 15 років, фактично з дня заснування в 2002 році. Фахівці клініки проводять безшовну процедуру на високому рівні, практикуючи пересадку волосся як на голові, так і на інших ділянках тіла плюс коригувальну трансплантацію, необхідну в разі невдалих минулих пересадок, волосся росте неправильно.

Клініка розташована в Анкарі. Більше інформації можна отримати за адресою fue-hlc@mail.ru або по телефону в Росії +7 (987) 188-76-06.

Приватна клініка TURHAIR  в Стамбулі, де проводить прийом доктор Демір, який є членом організації найкращих лікарів трансплантологів волосся FUE EUROPE і ISHRS.

У клініці проводиться пересадка волосся методом FUE на голові, бороді, вусах, бровах.

Клініка розташована за адресою: Incirli Cad. Лімон Чічігі Сок. Асфальті Caddesi Офісний блок № 1 Бакіркой / ІСТАНБУЛ, телефон +9 (0 534) 974-22-00.

Потрібно сказати, що в Туреччині пересадка волосся є мало не щоденною процедурою, адже там відкритому безліч медичних центрів і клінік, що спеціалізуються в цьому напрямку. Пацієнтам надаються: безкоштовний трансфер, повноцінне харчування, можливість проживання в клініці в день операції і багато іншого. Правда, не всі приватні клініки здатні забезпечити високий рівень послуг. До того ж практично всі центри з пересадки волосся практикують лише безшовну методику трансплантації.

Пересадка волосся в Росії

Не будемо гріха таїти, щоб зробити якісну пересадку волосся російським жителям зовсім немає необхідності їхати за кордон. Провести процедуру трансплантації на високому рівні здатні і місцеві лікарі в відомих клініках.

Клініка REAL TRANS HAIR  (RTH пересадка волосся) - одна з широко відомих клінік Російської федерації, яка працює в сфері трансплантації вже близько 17 років.

Фахівці проводять пересадку волосся двома методами стрип і FUE. При цьому не поспішають переходити на більш сучасний метод HFE, вважаючи його скоріше маркетинговим прийомом. Вони стверджують, що методика HFE насправді не є унікальним методом, це різновид безшовної методики FUE, що проводиться іншими інструментами (техніка FUE IMPLANTER PEN), як і техніка FUT є варіантом стрип-методу. До речі, методику FUE IMPLANTER PEN застосовують і багато клінік Туреччини під оригінальним, а не рекламним назвою.

Клініці також проводять трансплантацію волосся в області вусів і бороди.

Клініка RTH в Росії розташована за адресою: м Москва, станція метро Курська, Яковоапостольскій провулок, 8а.

Центр трихолог Hair For Ever  - відоме в Росії медичний заклад (член Міжнародного товариства відновної хірургії волосся ISHRS), практикує роботу за новою методикою пересадки волосся HFE на рівні турецьких фахівців вже більше 13 років. У Росії метод HFE запатентований, але проводяться такі операції лише в клініці з однойменною назвою. Вважається, що ця методика дозволяє покрити голову волоссям навіть під час останньої 6 ступеня облисіння, правда, для цього знадобиться близько 8-12 годин.

Фахівці займаються пересадкою волосся з області голови, пересаджують брови, вуса, бороду, бакенбарди.

Розташований Центр трихолог по HFE за адресою: м Москва, вул. Щепкіна, д. 58 с. 3. Більше дізнатися можна за багатоканальним телефоном  +7 (915) 107-55-44.

Клініка пластичної хірургії та косметології Інтеко  також є однією з кращих клінік Москви, які здійснюють послуги з пересадки волосся. Відкриття клініки відбулося в 2003 році.

Фахівці «Інтеко-клінік» працюють за двома методиками: стрип і FUE, також вважаючи метод HFE зовсім не безопераційним втручанням, а різновидом безшовної методики.

Адреса клініки: м Москва, вул. 2-а Тверська-Ямська, д.26, телефон: +7 (499) 250-96-56.

Спеціалізована клініка пересадки волосся «лисини - немає»  - популярний в Росії цент з багатообіцяючою назвою і 15-річним досвідом роботи в напрямку трансплантації волосся. За цей час лікарі допомогли знайти гарну шевелюру тисячам пацієнтів.

Фахівці клініки, які є членами ISHRS, працюють за двома запатентованим в усьому світі методам: стрип і FUE.

Клініка розташована за адресою: м Москва, вул. Клари Цеткін, д. 33, корпус 25, телефон +7 (495) 585-76-36.

Спеціалізована клініка по відновленню і трансплантації волосся «Волоси.ру»  - сучасний російський центр, який здійснює активну діяльність з 2004 року, хоча досвід трансплантації волосся у неї ще старіший (з 1996 року). Всі хірурги клініки числяться в міжнародній організації ISHRS.

Фахівці клініки проводять операції з пересадки волосся методами FUE і FUТ, використовуючи в якості біоматеріалу лише власне волосся пацієнтів. Можлива також комбінована операція з використанням обох методик. Якщо не вдається досягти потрібної густоти волосся, в клініці пропонують додатково метод тріхопігментаціі (медична татуювання). За власною методикою лікарі проводять нарощування брів і вій, а також застосовують різні альтернативні методи лікування облисіння.

Клініка «Волоси.ру» розташована за адресою: м Санкт-Петербург, проспект Просвітництва, д. 69, телефон +7 (921) 886-56-64.

Пересадка волосся в Україні

Наші співвітчизники нічим не гірше за іноземців, вони також стежать за своєю зовнішністю і бажають бути красивими. А волосся - це те, що допомагає надати людському лицю особливої привабливості, і значить, актуальність трансплантації волосся в нас не менше, ніж в інших розвинених країнах.

Розглянемо кілька клінік, де можуть пройти процедуру пересадки волосся наші співвітчизники, не виїжджаючи за межі країни.

Клініка пластичної хірургії та медицини омолодження «Ана-Космо»  - одна з найпрестижніших клінік України та країн колишнього СНД, яка існує вже понад 20 років. Вона має високий рівень акредитації МОЗ України, а фахівці можуть похвалитися сертифікатами і дипломами міжнародного зразка.

Транспантація волосся знаходиться в ведомствеізвестного у всьому світі пластичного хірурга Акакія Цілосані. Він проводить операції клаптевим методом FUТ і безшовним FUE, при необхідності вживляючи волосся з різних частин тіла, гарантуючи 92% -ву приживлюваність біоматеріалу.

Клініка розташована в г. Киев, ул. Білоруська, д. 11б, телефон +38 (044) 483-21-78, +38 (050) 326-62-91.

Клініка лазерної косметології та хірургії «Diamond Laser» - медичний центр з 5-річним стажем, який йде в ногу з часом, слухаючи потребам населення України. Однією з запропонованої центом послуг є пересадка волосся, яку фахівці центру проводять безшовним методом FUE, пересаджуючи за 1 процедуру до 4 тис. Графт. Також проводиться пересадка волосся на бровах і голові за доступними цінами до 50 грн за графт.

Адреса клініки: м Київ, вул. Червоноармійська, д. 89, телефон +38 (044) 228-72-45.

Клініка лазерної косметології та хірургії «Gold Laser» - ще один медичний цент європейського рівня, який існує близько 5 років, і непогано зарекомендував себе в сфері трансплантації волосся безшовним методом. Ціни на процедуру пересадки волосся ідентичні попередньої клініці.

Адреса клініки: м Київ, вул. Льва Толстого, д. 8, телефон +38 (044) 338-12-90.

Інститут регенеративної естетичної медицини «VIRTUS» - медичний центр з 26-річним стажем, який має філії в різних містах України. У клініці впроваджується безліч самих інноваційних методів в косметології, дерматології, тріхонологіі.

Більше 10 років в установі практикують пересадку волосся по стрип-методикою.

Уточнити адреси філій клініки в різних містах (Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон) можна за телефонами +38 (044) 332-44-00 в Києві або +38 (044) 700-60-60 в Одесі.

Клініка лазерної та ендоскопічної медицини «Меділенд»  - сучасна добре оснащена амбулаторія в самому серці України, яка крім іншого надає послуги з лікування та пластичної хірургії волосся.

У клініці широко застосовується метод пересадки волосся FUE, плюс пропонують пересадку брів за помірними цінами.

Клініка знаходиться за адресою: м Київ, вул. Коперника, д. 12 д, телефон +38 (044) 355-33-31, +38 (095) 365-00-04.

Центр здорового волосся «Ruben Hair» - активно розвивається ліцензована клініка з 4-річним стажем в області лікування і пересадки волосся безшовним методом FUE.

Крім пересадки волосся на голові лікарі центру проводять трансплантацію волосся на бровах і бороді, а також безліч фізіотерапевтичних процедур, ефективних для лікування алопеції. Після закінчення процедури трансплантації пацієнт отримує письмову гарантію росту волосся.

Адреса лікувального центру: м Одеса, вул. Середньофонтанська, д. 19в, офіс.203, телефон +38 (048) 700-76-76. Філія в Києві: вул. Тургенєвська, 76/78, телефон +38 (044) 486-56-58, +38 (067) 463-76-76.

Клініка трихолог і дерматології «Центр здоров'я волосся»  - організація, яка існує трохи менше 20 років. І весь цей час її фахівці займалися питаннями оздоровлення шкіри і волосся, використовуючи всесвітньо визнаних стандартів лікування та унікальні авторські методики.

У клініці приймають досвідчені трихолог, які можуть дати консультацію щодо лікування різних видів облисіння.

Адреса клініки: м Київ, вул. Кудряшова, д. 3, телефон +38 (044) 537-66-10.

Як бачимо, при бажанні на Україні можна відшукати як центри з пересадки волосся зі стажем, так і порівняно нові клініки, готові допомогти свої співвітчизникам повернути молодість і красу разом з красивою шевелюрою. Так що зовсім не обов'язково шукати допомоги на чухой стороні.

Пересадка волосся в Білорусі

Незважаючи на стабільне політико-економічне становище країни, багато інноваційні технології не поспішають прокладати туди дорогу. Так само сталося і з трансплантацією волосся. Більшість клінік, що пропонують послуги з пересадки волосся мають зовсім невеликий досвід в цьому напрямку пластичної хірургії. І все ж деякі зрушення в цьому напрямку вже є.

Центр пластичної хірургії «Едаран-Медікал», що існує з 1997 року, порівняно недавно запропонував співвітчизникам не просто пересадку волосся, а трансплантацію найсучаснішим методом HFE з гарантією приживлюваності волосся.

Адреса клініки: м Мінськ, вул. Леніна, д. 9. Телефон +375 (17) 220-21-01.

Медичний центр «Конфіденс», стаж роботи якого налічує вже понад 13 років, має в своєму розпорядженні висококваліфікованого пластичного хірурга з 8-річним стажем роботи Мечковская Сергія Сергійовича, який також проводить пересадку волосся по безопераційної методикою HFE.

Адреса центру: м Мінськ, вул. Заславська 23/1, каб. 17.

Центр естетичної медицини «Хіневич і К», що працює з 1992 року, готовий надати послуги по консультації та пересадки волосся стрип і методами, пересадку довгий волосся і волосся з інших частин тіла.

Адреса центру: м Мінськ, вул. Піонерська, д. 45. Телефон +375 (29) 653-39-95.

Медичний центр «Корона», що працює в області лікування волосся і шкіри голови з 2004 року, проводить діагностику проблем з волоссям і процедури з пересадки волосся за технологією FUТ зі збереженням нахилу волосся.

Адреса центру: м Інськ, вул. Комуністична, буд.3, телефон +375 (29) 358-12-04.

Медичний центр «Нордін» - сучасна клініка в сосновому бору, що спеціалізується на пластичних операціях, серед яких і трансплантація волосся клаптевим і безшовним методами. Середня вартість операції вказана в межах 42-43 тис. Рублів.

Адреса центру: м Мінськ, вул. Сурганова, д. 47б. Телефон +375 (017) 289-54-56.

Судячи з усього жителям Білорусі також немає необхідності їхати за кордон, щоб відновити волосяний покрив на голові. Згідно відгуками, вітчизняні клініки справляються з операціями по трансплантації волосся не гірше закордонних майстрів.

Пересадка волосся в Німеччині

Німеччина - це країна, що відрізняється своєю педантичністю і скрупульозним підходом до будь-якої справи, тому багато хто вважає, що лікування найкраще проходити саме в цій країні. Насправді індустрія медицини в Німеччині сьогодні переживає певний криза через брак кваліфікованого персоналу, тому не варто дивуватися, якщо працюючий там пластичний хірург виявиться вашим співвітчизником.

Що стосується клінік, які проводять операції з пересадки волосся, то вийти на більшість з них можна лише через посередників, що пропонують свої послуги з організації лікування в клініках Європи. Відомо, що пересадку волосся за методом FUE пропонує інноваційна клініка Гамбурга FUE - Hairtransplant, що спеціалізується на трансплантації волосся безшовним методом. Адреса клініки: м Гамбург, Wendemuthstrabe, 5, телефон +49 (0) 40-22862-115.

Трансплантацію волосся виконують також в клініці Вінсбадена «Манг Медікал Уан» і мережі центів «Естетік клінік», філії яких располоени в Мюнхені, Гамбурзі, Дюссердорфе.

Пересадка волосся в Таджикистані

Світила медицини Таджикистану ще в 2010 році вирішили довести, що їх країна не буде стояти осторонь від інноваційних технологій індустрії краси та що в країні є кваліфіковані фахівці здатні провести операцію з пересадки волосся. Перша операція була проведена 13 травня того ж року відомим хірургом і керівником відділення реконструктивної мікрохірургії одного з провідних медичних центрів Таджикистану У. Курбан. Пацієнти отримали можливість додати на лисіючу область голови до 3,5 тис. Волосяних фолікул.

Далі в центрі проводились і інші подібні операції, але широкого поширення пластика волосся в Таджикистані поки ще так і не отримала. Нам стало відомо, що на сьогодні пересадку волосся методом FUТ роблять в Tajik Hair Clinic і міжнародній клініці Ібн Сіно (вул. Фотех НІЕЗ, 34) в Душанбе. Можливо на сьогоднішній день відкрилися і інші філії центру Ібн Сіно в містах Худжанд і Фархор, де їх відкриття планувалося раніше.

Пересадка волосся в Азейбарджаном

Сказати, щоб пластична хірургія волосся в Азейбарджаном зовсім не розвивалася не можна. Інша справа, що клінік, які практикують подібний напрямок естетичної медицини, в країні не так вже й багато.

Точну інформацію нам вдалося знайти лише по найвідомішому в Азейбарджаном Центру естетичної медицини «Celamig» (Celamig Plastik Estetik Cerrahi Klinika), який надає послуги з пересадки волосся на клапті шкіри. Центр розташований в місті Баку по вул. Сулеймана Рагимова, 126/64, телефон + (99412) 480-05-35.

В основному жителям Азейбарджану пропонують зробити невелику подорож до сусідньої країни Грузію, де пересадкою волосся займаються відомі клініки Тбілісі:

  • Центр пересадки волосся «Таліза» (18 років практики) на чолі з хірургом Акакием Цілосані, практикуючий безшовну методику,
  • Лікувально-науковий центр відновлення волосся «Hairline International».

Така поїздка судячи з усього не буде скрутній для Жителів Азейбарджану, що зважилися на кардинальні заходи по боротьбі з алопецією, адже безвізовий режим і щоденні рейси з Баку в Тбілісі цілком дозволяють собі таке задоволення.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.