^

Види ниток для підтяжки лиця

, Медичний редактор
Останній перегляд: 16.08.2022
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Пластична хірургія пропонує різноманітність процедур, що омолоджують, ниткова технологія – лише одна з них. Використовувати нитки для підтяжки лиця вважають за краще ті, хто не наважується на повноцінну пластику. Успіх процедури залежить від поєднання факторів: досвіду спеціаліста, віку людини, глибини проблеми, особливостей організму, якості матеріалів, що використовуються.

Види ниток для підтяжки лиця умовно поділяються на групи: що розсмоктуються, не розсмоктуються, комбіновані. Перші створені з нестійких матеріалів, вони зникають зі шкіри протягом півроку чи більше. За цей час навколо утворюється своєрідний каркас, який підтримує контур ще два роки.

 • Матеріал, який не схильний до самоліквідації, тримається в товщі лиця значно довше, можливо, все життя. Застосовується для інтенсивного ліфтингу шиї, декольте, інших ділянок.

Комбі-нітки частково залишаються у товщі шкірного покриву. Їх також не видно візуально, але вони тримаються за рахунок так званого конуса.

По структурі та способам кріплення розрізняють гладкі, нитки з насічками, гвинтові, сплетені в кіски, рідкі (біоніті). Сьогодні фахівці застосовують широкий асортимент ниток із різного матеріалу, від світових виробників та вітчизняні.

Для пацієнтів після 40 рекомендують матеріали, які не розсмоктуються самостійно. У людей, яким за 50 вікові зміни виражені ще сильніше; їм підходять золоті чи нитки Аптос. При правильному виконанні всіх етапів та якісних нитках через два тижні набряки, почервоніння та інші сліди зникають, а лице стає помітно молодшим і свіжим.

Підтяжка лиця мезоніти

Мезоніті – це оброблені волокна, їх виробляють із речовини високої пружності, сумісної з організмом людини. При розпаді вони утворюють вуглекислий газ та воду і виводяться без шкоди здоров'ю. Такі якості роблять мезоніті корисними підвищення пружності шкіри. Процедура доступна пацієнтам обох статей – якщо немає лікарських протипоказань.

 • При підтяжці лиця мезонітями гарний овал підтримується каркасом із сполучної тканини. Інноваційна методика має ще одну назву – трейдліфтінг.

Пишуть, що методику, засновану на ефекті рефлексотерапії, винайшли східні фахівці і що вона, крім видимого результату, допомагає знайти і невидимий, але не менш важливий стан – душевну гармонію. Тому багато хто вважає її справжнім проривом в естетичній медицині.

Кількість та якість ниток для підтяжки лиця встановлюється на етапі обстеження та підготовки. Обов'язково беруться до уваги індивідуальні особливості шкіри та специфіка проблеми.

 • Лінійний варіант мезоніти вирішує проблеми 35-річних, тобто ліквідує дрібні зморшки.
 • Спіральні біоніті найбільше підходять 40-річним, для усунення жирового прошарку на підборідді, поліпшення стану брів, носогубної складки, зони декольте.
 • Потужні мезоніті з насічками надійно підтягують середню частину лиця.

Ліфтінг нитками проводить професіонал, володар сертифікату на право проведення таких дій. Він має контролювати не лише свої рухи, а й увесь процес. Мезонити не завдає сильного дискомфорту пацієнту, не деформує навколишні тканини, надійно приживається в товщі дерми.

Розсмоктування матеріалу відбувається через півтора-два роки. Весь цей час лице виглядає молодим, овал – чітким. За бажання знову поправити контур можна через два роки.

Нитки Аптос для підтяжки лиця

Тип ниток Аптос для підтяжки лиця пройшов еволюційний шлях і, порівняно з початковим варіантом, удосконалився. Спочатку це були вироби з насічками, зроблені з поліпропілену, що не розсмоктується. Сьогодні, крім різних за призначенням ниток для підтяжки лиця, бренд Аптос випускає двогострі голки, які допомагають виконувати корекцію будь-якої зони лиця.

Сучасні нитки закріплюються не за рахунок надсічок, як раніше, а на кісткових елементах, що є більш прогресивною та тривалою методикою. Колекція ниток Аптос:

 • пружинки – для підйому куточків рота, усунення зморшок;
 • «гамак» – для корекції у підборідній зоні;
 • виготовлені з капролаку;
 • для сідниць та грудей.

Переваги виробів у цьому, що можна підібрати ефективні кожної зони. Але є й зворотний бік медалі, не такий привабливий. Нитки слід впроваджувати дуже точно, саме у підшкірно-жировий шар. Занадто поверхневе вживлення чревате деформацією, а занадто глибоке - неефективно.

Те, що нитки міцно вростають, добре для підтяжки. Однак якщо їх, з якоїсь причини, потрібно усунути, то пацієнт та лікарі стикаються із серйозною проблемою. Також не секрет, що насічки знижують міцність ниткового матеріалу, що може призводити до його урвищ.

Підтяжка лиця золотими нитками

Коли говорять про підтяжку лиця золотими нитками, то мають на увазі не чисте золото, а у поєднанні з полігліколем. Накручується на синтетичний провідник як найтонша оболонка. Золото беруть найвищу пробу, витягаючи його в ниточку тонше за волосина. За аналогією зі зміцненням будівель металевою арматурою, процедуру називають армуванням.

Головна перевага благородного металу в тому, що нитки для підтяжки лиця з цим компонентом є гіпоалергенними і перевірені віковим досвідом. Адже золото виготовлення ниток застосовували задовго до того, як з'явилися сучасні матеріали. З метою омолодження їх рекомендують для 30-40-річних пацієнтів.

 • На підготовчому етапі фахівець оглядає лице, визначає, де саме потрібне втручання, ставить мітки.

Після анестезії спеціальною голкою проколює шкіру в тих місцях, де потім піде вживлення. З ниток має вийти сітка. За одну маніпуляцію їх витрачають до 3м. Нанесення загоюючого антисептичного крему завершує процедуру.

Каркас із дорогоцінного металу активізує вироблення колагену та сполучної тканини навколо кожної ниточки, що сприяє зміцненню шкіри та вирівнюванню зморшок. До місяця ненатуральний відтінок шкіри, синці та інші недоліки повинні зникнути, а залишковий результат видно через два місяці.

До недоліків золотих ниток відносять те, що при кожному стрибку температури повітря лице помітно змінює колір, а надалі для людини із золотим армуванням стає неможливим отримання апаратних косметичних послуг.

Рідкі нитки для підтяжки лиця

Що означає «рідка підтяжка лиця»? Як рідка субстанція може щось підтягувати та взагалі тримати форму?

Насправді рідкими нитками для підтяжки лиця називають біоніті, виготовлені з матеріалу, майже ідентичного людським тканинам. Завдяки їх подальшому розсмоктування в шкірній товщі утворюються зміцнюючі каркаси з колагену, що потрібно було отримати.

 • Цей варіант ниток для підтяжки лиця– інноваційна косметологічна технологія. На відміну від твердих ниток, матеріалом є спеціальний біогель, що складається з хлориду цинку та високомолекулярної гіалуронової кислоти.

Він запускається в дерму, де при взаємодії названих компонентів утворюється нерозчинна сіль, що є каталізатором формування еластичних фіброволокон. У результаті відбувається потовщення епідермісу та розгладжування зморшкуватості на його поверхні. Гель зберігається довше, ніж інші нитки, відповідно і ефект також: до кількох років.

Підтяжку лиця за такою методикою виконують спеціальними голками в амбулаторних умовах, після попередніх консультацій та обстеження. Вона практично безболісна та безпечна. Але є нюанс: процедуру необхідно виконувати курсом, повторюючи двічі на місяць кілька місяців поспіль. Точнішу схему розраховує спеціаліст у кожному конкретному випадку.

Рідкі нитки для підтяжки лиця з цинком

Активні жінки дбають про своє здоров'я та зовнішність і готові випробувати нові технології краси. Рідкі нитки для підтяжки лиця з цинком – саме для жінок, які цікавляться сучасними рішеннями у сфері косметології. На користь методик із застосуванням ниток свідчить те, що вікові дефекти усуваються без скальпеля.

Рідкий матеріал – це гель, що структурно складається з хлориду цинку та важливого інгредієнта з омолоджуючими властивостями – гіалуронової кислоти. Здатний виконати два завдання: коригувати та підтягнути.

 • Нитки для підтяжки лиця містять менше цинку та називаються ліфтер. Його вводять у шкіру лиця за заздалегідь продуманою схемою. Для інших частин тіла застосовується скінопротектор.

При введенні гель заповнює мікропорожнечі. Шкіра реагує на нього, як на стороннє тіло і намагається ізолювати від інших тканин. Простіше кажучи, гіалуронова кислота сприяє регенерації, цинк захищає тканини від пошкоджень. Потім шкіра стискається, випрямляючи складки. Згодом обидва компоненти безпечним шляхом виводяться з організму.

Нитки із цинком коригують неглибокі вікові зморшки, після одного курсу дія зберігається на кілька років. Повторна маніпуляція допустима через певний час. Одночасно вирівнюється колір, шкіра свіжішає та зволожується.

Нитки з насічками для підтяжки лиця

Сьогодні розроблено десятки моделей ниток для підтяжки лиця. Це дозволяє підібрати індивідуальне рішення для пацієнтів із різними проблемами та запитами. За допомогою ниткової технології розгладжують зморшки, підправляють брилі, вирівнюють овал, підтягують шкіру у всіх точках лицьової частини голови.

Естетичні хірурги використовують лінійні, сплетені, спіральні, нитки з насічками для підтяжки лиця. Останні – найзатребуваніші, оскільки є універсальними та забезпечують високу якість процедури. Їх застосовують при млявій шкірі, опущенні брів, поглибленні складок у всіх проблемних точках лиця, за наявності гусячих лапок, зморшкуватості біля губ, вікових кілець на шиї.

Обмеження теж існують, вони ті самі, що й інших ниткових технологій. Уточнити, чи ваші проблеми є протипоказаннями для ниток, слід під час першої ж консультації в клініці. За їх відсутності та правильних дій фахівців позитивний ефект гарантований.

Протягом перших чотирьох місяців він наростає, через зміцнення каркаса, - за рахунок зростання сполучної тканини на першому етапі процесу. Зберігається ефект цілих 4 роки, на той час відбувається остаточне розчинення ниток. Після цього періоду таку ж маніпуляцію можна провести повторно.

Розсмоктуються нитки для підтяжки лиця

Компонентом ниток, що розсмоктуються, для підтяжки лиця є молочна кислота. Речовина підтримує регенерацію клітин та омолодження шкіри. Елемент впроваджують у поверхневий шар, де він починає розпадатися і згодом виводиться з організму цілком. Нові тканини, які утворилися під впливом ниток для підтяжки лиця, стимулюють виробництво колагену, чого й потрібно було досягти для усунення ознак старіння.

Найтонші із цієї категорії – 3d мезоніті. Їх вводять за допомогою спеціальних канюлів із тупим кінцем, що розсовують структурні елементи шкіри. Завдяки їм тканини травмуються щонайменше – за умови, що косметолог філігранно володіє технікою проведення подібних маніпуляцій.

Серія Аптос також включає високоефективні біодеградуючі нитки, що зберігають результат до 4 років.

Капролакові матеріали розпадаються десь за рік. Це нешкідливий процес, без негативних наслідків для власне омолодження.

 • Категорію матеріалів, що розсмоктуються, пропонують жінкам, які не досягли 40 років, коли небажані зміни ще не перейшли «точку неповернення».

Нитки впроваджують у поверхневі шари за допомогою спеціальних голок-провідників під місцевим знеболенням. Особливо помітний ефект у тих випадках, коли лиці є багато мімічних зморшок. При чітко виражених складках на лиці зрілій жінки ця процедура є малоефективною.

Вживлення ниток - справді ручна робота, у високому значенні цього слова, а помилки дуже дорого обходяться клієнту - і в прямому, і переносному сенсі. Не полінуйтеся знайти фахівця високої кваліфікації!

Нитки Торнадо для підтяжки лиця

Виті нитки торнадо для підтяжки лиця– це заплетені в кіску вироби з діаметром 7 мм. Їх створюють скручуванням лінійного матеріалу. Торнадо можна вводити на ділянках із щільною шкірою (м'язи, глибокі та середні шари), а також для посиленої підтяжки. Подвійні нитки-кіски відрізняються високою підтримуючою здатністю і стимулюють природне вироблення колагену.

 • Процедури з використанням ниток для підтяжки лиця називають тредліфтинг. Його проводять у різних точках тіла та для процедур використовують кілька варіантів «Торнадо».

Особливі мультиніти, виготовлені з 20 простих монониток, ефективні в боротьбі з носогубними проблемами, втягнутими щоками, очима, що впали. Вони надають обсягу, а також добре поєднуються з іншими популярними процедурами: ін'єкціями ботоксу, контурною пластикою із застосуванням гіалуронової кислоти. Мультиніті поступово розсмоктуються та зникають із товщі шкіри.

Вироби, схожі на подвійні пружинки або гвинтики, особливо корисні при корекції носогубних та навколоочних областей. Вони «пам'ятають» форму, тому після стискання або розтягування повертаються до попереднього положення. За рахунок цієї властивості надійно підтягують шкіру, що в'яне, куточки губ і всі найпроблемніші місця.

Спіральні нитки для підтяжки лиця

Спіралями називаються нитки, здатні розтягуватися та стискатися завдяки специфічній формі. Хоча косметологія порівняно недавно використовує спіральні нитки для підтяжки лиця, але вони вже набули широкої популярності та позитивних відгуків. І для цього є підстави. Так, нитки для підтяжки лиця спіральної форми мають такі переваги:

 • ефективністю;
 • безпекою;
 • без вікових обмежень;
 • відсутність пошкоджень та рубців;
 • застосовуються самостійно та у поєднанні з іншими різновидами;
 • сумісністю з іншими косметичними процедурами;
 • можливість застосовувати при багатьох показаннях (брови, Т-зона, губо-підборіддя складки).

Нитки-спіральки усувають провисання шкіри та дефекти декольте після 40 років. Вважаються безболісними та надійними. Їхня довжина – 50 або 60 мм. Така якість як еластичність дозволяє виробам після розтягування легко повертатися у вихідне положення.

Кількість витратного матеріалу розраховує косметолог. Вводять вироби тонкою гнучкою голкою, яка не розриває тканини, а лише розсуває їх. Завдяки цьому і біль менше, і післяопераційних слідів мінімум. Події хірурга спочатку відповідають принципу «куди голка – туди та нитка». Назад голка повертається без спіралек: вони залишаються в кінцевій локації, під шкірою. Створюється каркас, здатний забезпечити корекцію та підтримку проблемних ділянок.

Нитки Cog (коги) для підтяжки лиця

У багатому асортименті ниток для підтяжки лиця важко розібратися людині, яка не знає у цій сфері. Тренди задають східні косметологи – розробники найекзотичніших засобів та інноваційних рішень. Зокрема, пальму першості упевнено тримають корейські бренди.

 • Коригування нитками cog (коги) для підтяжки лиця– також їх розробка. Практичність, безпека, ефективність – найважливіші характеристики цього сорту ниток.

Нововведення в тому, що вони не гладкі, а з насічками, спрямованими так, щоб фіксація була максимально надійною. Вони не відкидаються, оскільки організм не сприймає їх як стороннє тіло. Попадають у товщу через проколи спеціальними голками. Крім найтоншої голки, нитки обладнані трубочками-канюлями.

Влаштувавшись усередині шкірного покриву, коги незабаром поступово розпадаються. При цьому виділяють корисні речовини, що збільшують кількість колагену, еластину. Ці процеси чудово позначаються на стані шкіри, а після повного розпаду ниток залишається сполучний каркас, що підтримує форму тривалий час.

Кінцеві продукти розпаду мезонітій – вода та СО2, які натуральним шляхом виводяться і не завдають організму шкоди. Тому як тільки результат перестає задовольняти пацієнта, він може знову повторити підтяжку.

Корейські нитки для підтяжки лиця

У клініках широко застосовуються корейські нитки для підтяжки лиця. Серії Omega, COG, VERSATILE, Beaute lift пропонують кілька моделей виробів. Вони відрізняються матеріалом, формою, калібром, завдовжки. Які саме необхідні нитки для підтяжки лиця у тому чи іншому випадку, вирішувати спеціалісту, який консультує та оглядає клієнта. Його вибір базується на віці, стати пацієнта, виразності проблеми, глибині застосування, способі закріплення. Ефект побудований на утворенні внутрішньошкірному каркасі з матеріалів, біологічно сумісних з організмом.

 • Корейські вироби корисні для 30-45-річних пацієнтів, коли в'янення вже помітне, але піддається корекції нитковими технологіями.

Нитки вводяться ультратонкими голками для ін'єкцій під легкою анестезією; використовується по кілька штук у кожній зоні корекції. Підтримка нитками розрахована на 1-2 роки, потім потребує повторення.

 • Якщо лиці присутні зморшки різного розташування, борозни і складки в проблемних місцях, провисає підборіддя і краї брів, а очі «променяться» не блиском, а мімічними зморшками, то корейські нитки з ними чудово впораються.

Ефект видно відразу і до півроку продовжує наростати. Це утворенням з місця впровадження ниток нового колагену. А на той час, коли кількість корейських ниток сходить нанівець, міцний каркас надійно підтримує м'які тканини.

Нитки Дарвін для підтяжки лиця

Характеристика ниток для підтяжки лиця– це товщина, довжина та матеріал, з якого вони виготовлені. Більш тонкі вироби доставляють менше болю, травм та небажаних наслідків у вигляді набряків, синців, гематом та ін. Матеріалів використовується дуже багато, наприклад нитки Дарвін для підтяжки лиця виготовлені з полікапролактону. Це різновид виробів, що розсмоктується, від італійського виробника «Ергон», створений за спеціальною інноваційною технологією. Входить до трійки особливо затребуваних мезонітій.

 • Структура ниток Дарвін – потрійне сплетення, вони прозорі та гладкі, вбудовані в голку із спеціального медичного сплаву – міцного та гнучкого.

На професійному сленгу вироби називають капролактон 3D. Цей полімер, будучи впровадженим у товщу шкіри, виявляє властивість реструктуризації, запускає колагенез волокон. Внаслідок чого контур стає чіткішим, лице свіжішає, рельєф вирівнюється.

Професіонали відзначають такі якості ниток:

 1. Можливість використовувати для корекції гіперчутливих та зон з високою мімічною напругою.
 2. Широкий віковий діапазон.
 3. Плавний процес розсмоктування.
 4. Стійкий ефект.
 5. Підходить для комплексного омолодження.
 6. Мінімум ускладнень.
 7. Коротка реабілітація.

Підтяжка лиця 3d мезоніти

Процедура підтяжки лиця 3d мезонітями – це технологія омолоджування, що поєднує результати декількох відомих раніше процедур:

 • уколів ботоксу;
 • заповнення порожнин у товщі шкіри;
 • лазера;
 • кисневого насичення косметичними препаратами

Нитки для підтяжки лиця цієї категорії – це біоімплант, створений із матеріалу, відмінного від інших різновидів. Найголовніша перевага їх застосування - швидкість, а також відсутність негативних наслідків на шкірному покриві.

На вигляд 3d мезоніті – колючі, із мікроскопічними шипами. Під час операції фахівець із ювелірною точністю виконує малесенькі надрізи у проблемному місці та впроваджує сюди нитки, які спочатку «колючками» чіпляються за шкірні клітини, а потім лікар їх розгладжує спеціальними інструментами. Для надрізів використовують голки товщиною не більше волоска, що майже не залишають слідів.

Маніпуляція дуже ефективна, але все ж таки не панацея. Ефект спостерігається за невеликих мімічних змін: у очей, губ, на щоках. Тримається, в кращому разі, до року, поки матеріал не розсмокчеться. Для стійкості доводиться повторювати процедуру щороку. При глибоких складках та наявності пігментації очікувати помітного омолоджування не варто.

Нитки 4d для підтяжки лиця

Максимальне натяг тканин забезпечують нитки 4d для підтяжки лиця– вироби четвертого покоління з гачками, спрямованими на всі боки. Опинившись у товщі дерми, вони підтягують її своєю присутністю, а заразом стимулюють зростання зміцнювальних волокон і регенерацію клітин. Як і інші нитки для підтяжки лиця зі схожими властивостями, вони розсмоктуються, залишаючи щільний каркас усередині та оновлену поверхню шкіри.

 • Ефект тривалий, але, на жаль, не вічний: за два-три роки пацієнти змушені знову замовляють процедуру, що підтримує.

Вироби 4 покоління показані в тих випадках, коли 3д-нитки можуть не впоратися з проблемою, – для корекції шийної зони, підборіддя, великих нависаючих брилів, глибоких складок у всіх зонах лиця. Вони ж ефективніші за інших при значній в'ялості дерми. Загалом переваг у ниток 4д чимало:

 • швидкість виконання;
 • без наркозу та сильної травматизації;
 • ефект видно відразу, тримається довго;
 • не просвічуються;
 • коротка реабілітація у домашніх умовах.

Нитки виготовляють із полідіоксанону, що використовується в медицині для фіксації хірургічних швів. Речовина дуже міцна, гіалергенна, нетоксична і в організмі поступово розчиняється. Забезпечує надійну підтримку значної маси тканин – не тільки лиці на грудях, сідницях, стегнах, животі.

Колагенові нитки для підтяжки лиця

Натуральний колаген утворює білковий каркас, функція якого забезпечити тонус шкірного покриву. Відомо, що під мікроскопом виглядає як численні нитки, що переплітаються, а в хірургії застосовується як шовний матеріал. Колаген виробляється у людському організмі, а за браку поставляється ззовні – у складі косметичної продукції, і навіть у вигляді колагенових ін'єкцій.

 • З віком колагену в організмі стає менше, і нанесення поверхневих засобів справ не допоможе. І тут можна поцікавитися нитками для підтяжки лиця. Що це таке? Із чого і для чого виготовляється?

Колагенові нитки для підтяжки лиця створені для зміцнення каркасу шкіри. Нитки цієї категорії вживлюють у шкіру 30-60-річних, за відсутності будь-яких протипоказань, тоненькими голками під місцевою анестезією. Популярні марки – Zyrderm, Zyplast, CosmoDerm, CosmoPlast.

Вироби мають подвійну дію: не тільки самі зміцнюють, а й стимулюють утворення зміцнюючу тканину навколо кожної ниточки. Їх застосовують для вирівнювання глибоких носогубних складок, рубців або постакне, збільшення обсягу вилиць, щік, губ, корекції овалу.

Колагеновий матеріал не розсмоктується, але може пошкодитися та зруйнуватися. Тоді буде потрібно повторне використання. І взагалі одна маніпуляція не вирішує проблеми.

Нитки пружинки для підтяжки лиця

Різні моделі ниток для підтяжки лиця застосовують у певних зонах, наприклад, гладкі – на лобі, вилицях, підборідді. Це тим, що у різних ділянках шкіра має неоднакову щільність і піддається неоднаковим навантаженням.

 • Нитки-пружинки для підтяжки лиця мають високу еластичність, тому їх використовують на рухомих і щільних ділянках. Встановлюють на субдермальному рівні для ліфтинг носогубних складок, підборіддя, брів.

Матеріал для пружинок - сучасна речовина, що має здатність через півроку перетворюватися на вуглекислоту і воду. Процес виробництва передбачає термообробку з метою досягнення «ефекту пам'яті» і накручування на голку – для отримання форми пружини. Голки роблять із спеціальної сталі.

 • Після впровадження в товщу виробу приймають колишню форму, підтягуючи шкіру та м'язи до необхідного рівня.

Пружинки використовую у віці 30-45 років для корекції птозу повік, куточків губ, брилів, другого підборіддя. У пізнішому віці ефект менш виражений. Результат - омолодження на 4-5 років, розгладжування складок, вирівнювання овалу, активізація вироблення натурального колагену.

Нитки підходять для маніпуляцій та інших частинах тіла. Добре поєднуються з усіма апаратними та ін'єкційними процедурами.

Spring thread нитки для підтяжки лиця

Новим словом в естетичній хірургії вважають Spring thread нитки для підтяжки лиця. Їх розробили у французькій лабораторії із виробництва космецевтичної продукції. Принципова відмінність від попередніх виробів - двошаровість і велика кількість неагресивних насічок вздовж усієї довжини. Матеріал – поліефірне волокно з оболонкою із силікону.

Французькі нитки для підтяжки лиця дають швидкий та стійкий ефект у таких зонах:

 • лоб, брови;
 • Нижня щелепа;
 • вилиці;
 • шия;
 • груди;
 • передпліччя;
 • сідниці;
 • живіт;
 • стегна.

Переваги Spring thread в тому, що вони мають високу еластичність, нетравматичність, адаптаційну здатність до міміки і рухів мускулатури, швидку приживаність. Нитки механічно міцні, у тому числі завдяки частоті зубців та їх спрямованості в обидва боки.

Мінімальна тривалість результату - від 3 до 4 років після процедури, а при правильному догляді обіцяють і більше. Ще один плюс - економність: для корекції окремих областей потрібно всього по два-три вироби. Тоді як для армування застарілими матеріалами використовують до 15 ниток.

Нитки підходять людям після 40 років, стурбованим віковими змінами, що різко схудли або додали у вазі, не планують коливання ваги в найближчому майбутньому.

Нитки Омега для підтяжки лиця

Отримати швидкий та стійкий ліфтинг-ефект допомагають якісні матеріали. Багато фахівців з ниткових технологій воліють нитки омега для підтяжки лиця. Це унікальні полідіоксанонові мезоніти, обладнані різноспрямованими насічками та нетравматичною голкою.

Голка з гострим зрізом мінімізує болючі відчуття, а також дозволяє використовувати цю модель ниток для підтяжки лиця для корекції делікатних зон – періоральної, періорбітальної, декольте.

Переваги моделі Омега:

 • Максимальний ефект при мінімум травматизації.
 • Побічні ефекти при дотриманні умов проходять самостійно.
 • Ефект армування зберігається від 2 до 5 років, після чого процедуру можна повторити.
 • Різні модифікації застосовуються разом друг з одним посиленої фіксації окремих зон.

Вироби виготовляють корейські фірми. Пропонується чотири види ниткової продукції. Які саме необхідні, вирішує лікар після обстеження стану шкірного покриву, виразності проблеми, віку та індивідуальних особливостей пацієнта.

Важливий момент – виявлення протипоказань. Перше з них – надто молодий вік. Ниткові технології не рекомендуються лицям, що не досягли 25 років, ні на лиці, ні на інших частинах тіла.

Мононітки для підтяжки лиця

Класичний варіант косметичних ниток для підтяжки лиця– гладкі (лінійні, моно). У шкірі такі мезоніти створюють надійний каркас та активізують утворення колагени. Крім гладких, мезоніті з полідіоксанону, що розсмоктується, бувають з насічками (зубчиками), спіральними (у вигляді пружинок), сплетеними в кіски.

 • Мононітки для підтяжки лиця становлять перше покоління ниткового матеріалу, а пружинки та кіски – друге. Кожна модифікація виконує свої завдання з корекції лиця.

Так, лінійні вироби є найпростішим імплантом. Маленький діаметр і довжина від 2,5 до 9см дозволяють встановити його у будь-якій частині лиця. Особливо вони корисні для омолодження тонких ділянок шкіри. Навислі повіки, гусячі лапки, опущені куточки рота – саме ті місця. Найкращий ефект – у віці від 30 до 40 років.

 • Операція триває до години, залежно від зони проведення та поставлених завдань. Пацієнт може одразу вирушати додому, оскільки подальшого спостереження медиків не потрібно. Це дуже зручно для людей, які почуваються некомфортно поза домом.

Згодом речовина, з якої роблять нитки, розпадається і без наслідків видаляється з організму. Ліфтінг-ефект зберігається приблизно два роки. У поєднанні з іншими моделями мезонітій, а також апаратними технологіями результат пролонгується. Ниткова методика доступна для повторення, коли результат перестає задовольняти пацієнта.

Медичні нитки для підтяжки лиця

Історія хірургічного шовного матеріалу тягнеться з давніх-давен. Стародавні лікарі використовували для закриття ран та пошкоджень «підручні засоби» – волосся, клапті, волокна, сухожилля. Сучасні матеріали на порядок вищі. Так, класифікація медичних ниток для підтяжки лиця враховує не тільки міцність, а цілу низку параметрів: структуру, гнучкість, маніпуляційні властивості, наявність або відсутність покриття, біосумісність, ґнотний ефект.

 • За біодекструктивними властивостями матеріали ділять на розсмоктуються (кетгут, синтетичні з різним терміном розпаду), нерозсмоктуються (поліефіри, поліолефіни, фторполімери, сталь) і умовно розсмоктуються (шовк, поліаміди, поліуретани).

Шовний матеріал використовують не лише лікарі-хірурги, а й спеціалісти індустрії краси. Так, косметичні нитки для підтяжки лиця з'явилися не на порожньому місці, а запозичені в галузі хірургії. При їх імплантації забираються зморшки, підтягуються брилі, відбувається загальне омолодження лиця(брилами називають відвислі щоки, які деформують контур і надають людині сумного або втомленого вигляду).

 • Розібратися у всіх тонкощах ниткових виробів під силу лише фахівцям.

Адже їх виробляють у всьому світі, використовуючи нові синтетичні матеріали та розширюючи асортимент. Пацієнтам, які бажають орієнтуватися в темі, достатньо знати, що косметична хірургія використовує багато різновидів медичних ниток: як такі, що не розсмоктуються, так і розсмоктуються з різним терміном розпаду.

Нитки Кара для підтяжки лиця

В асортименті ниток автомобіля для підтяжки лиця- моно, подвійні, спіралі, кіски, подвійні кіски, моно із золотим напиленням, з насічками. Продукцію виробляють багато представників косметичної індустрії, особливо популярні – Омега, EVE COG, Beaute`lift V Line, VERSATILE Uni. Які саме нитки для підтяжки лиця віддає перевагу фахівцю – це його прерогатива та відповідальність. Завдання пацієнта – вибрати клініку та лікаря, гідної довіри.

Наважуючись на підтяжку, не зайве знати кілька рекомендацій:

 • Нитки, що розсмоктуються, бажано використовувати до 40років. Пізніше підійдуть нерозсмоктуються, які утворюють надійніше армування і захищають від подальших провисань.
 • Якщо вперше застосували моделі, що не розсмоктуються, то при повторній маніпуляції свого часу необхідно брати нитки з такого ж матеріалу.
 • За наявності великого жирового шару може знадобитися попередня ліпосакція.
 • Якщо потрібно підтягнути кілька анатомічних зон, сеанс поділяють кілька окремих маніпуляцій.
 • Поєднання ниткових з іншими методиками, особливо при виражених вікових проблемах, дозволяє значно покращити результат, що омолоджує.

Молочні, полімолочні нитки для підтяжки лиця

Підвищеною результативністю, безпекою та тривалістю мають молочні (полімолочні) нитки для підтяжки лиця. Світова популярність пов'язана саме з цим, а також із мінімальними ризиками та травматичністю, властивими технології. Під шкіру впроваджуються унікальні нитки для підтяжки лиця, виготовлені із сумісної з людським організмом речовини – полімолочної кислоти. Плюс і в тому, що кислота не накопичується, а розпадається і виводиться безслідно назовні.

Полімолочні вироби мають подвійну дію.

 • Спочатку вживаються в товщу і підтягують м'які тканини лиця; фаза триває близько 9 місяців.
 • На завершення діють навіть після розпаду, адже розташовані навколо клітин під впливом матеріалу активізують виробництво власного колагену.

Підтяжка може тривати до 5 років. Тривалість результату залежить від наявності підшкірного жиру, віку, виразності проблеми, кількості ниток, якості процедури та подальшого догляду, додаткових заходів для догляду.

 • Зокрема, акуратність необхідно виявляти навіть під час сну: спати лише на спині. Вдень не напружувати мімічну та жувальну мускулатуру.

Якщо нитки впроваджували в ділянки тіла, то фізичну активність припинити, а ще краще «повалятися» в ліжку кілька днів.

Ниткова технологія є універсальною, але в першу чергу використовується для відновлення проблемних зон лиця. Прибирає зморшки на лобі, скронях, вилицях, шиї, усуває провисання, коригує область брів, верхніх повік, губ.

Поліпшення тонусу шкіри на внутрішніх ділянках стегон, верхніх кінцівок, живота, грудей теж під силу молочних ниток. Мінімальний вік для маніпуляцій із нитками – від 30 років.

Нитки косички для підтяжки лиця

У вправних руках професіонала нитки кіски для підтяжки лиця забезпечують подвійний ліфтинг. Ефект пояснюється просто: сплетені в кіску нитки витримують більше навантаження, ніж одинарна лінійна нитка. Тобто здатні підтягнути велику масу шкіри, а також сильніше простимулювати утворення колагену. Таких ниток витрачається менше на одну й ту саму площу підтяжки.

 • Кіски використовують на більш щільних ділянках і по овалу лиця, де необхідний особливо сильний ефект, що підтягує. Біля очей, носа, губ за рахунок подвоєної та більше товщини вдається краще підтримувати шкірний покрив та усувати його недоліки.

Синтетичні нитки для підтяжки лиця, сплетені в кіску, безпечні та гарантують стабільний ефект. Їх виготовляють із полідіоксанону – матеріалу для операційних швів, що застосовуються у хірургії. Кіски прибирають друге підборіддя, підтягують опущені щоки.

Матеріал схильний до розпаду і виводиться приблизно за 6-8 місяців. За цей час у товщі формується ущільнення, здатне підтримувати шкіру протягом 1,5-2 років. Одночасно активізується синтез власного колагену, завдяки чому шкіра стає більш щільною та здатною тримати форму. Великою перевагою і те, що підтягнуте лице має натуральне вираження, без спотворень чи асиметрії.

Нитки троянда для підтяжки лиця

Корейські нитки троянда для підтяжки лиця входять до серії Beaute`lift V LINE. Це тонкі мезоніти, що розсмоктуються, з шипами, виготовлені з полідіоксанону, з фіксованою довжиною 14см.

 • На 4см розташовані шипи, спрямовані з одного боку, наступні 5см довжини покриті шипами з протилежним напрямом, інші 5см – гладкі.

Для канюлів використовують японську сталь найвищої якості. Завдяки лазерному заточуванню голки легко і безболісно ковзають у тканинах, майже не залишаючи слідів та синців.

Кількість ниткового матеріалу визначає лікар у процесі огляду та підготовки до маніпуляції. Нитки для підтяжки лиця марки Rose застосовують у таких випадках:

 • при зниженому тонусі, наявності глибоких борозен у куточках рота, носогубної та нососкулової зонах;
 • при провисанні тканин на верхніх та нижніх кінцівках;
 • за наявності гравітаційного птозу - опущення тканин всіх зон лиця.

Мезоніті підтягують та фіксують тканини, а через 6–8 місяців розсмоктуються. За цей період утворюється підшкірний каркас, що допомагає контуру відновитись і виглядати природно. Кінцевий результат – омолодження, гладкість, пружність шкіри. Підготовка та реабілітаційні заходи – стандартні за всіх ниткових процедур.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.