^

Дитина - з біологічної точки зору - це стадія розвитку людини з моменту його народження аж до закінчення періоду статевого дозрівання, тобто до 17-18 років. Зростає і розвивається дитина поетапно: від дитинства до юності, і кожен етап має свої особливості. Що вам про них відомо?

Ви знаєте, що за перший рік життя дитина додає у вазі майже 350% від початкової маси свого тіла? А надбавка зростання за 12 місяців - в порівнянні з його зростанням при народженні - складає більше 45%? А чи відомо вам, що п'ятирічна дитина дихає вдвічі частіше будь-якого дорослого? А чим відрізняються такі поширені дитячі хвороби, як кір і вітряна віспа? Як підвищити імунітет дітей, і що робити, якщо ваша дитина відстає в розвитку від своїх однолітків? Про все, що цікавить батьків, можна знайти інформацію в розділі «Дитина».

Популярні статті розділу

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.