^

Пологи є закономірним результатом вагітності і свідченням того, що плід повністю сформувався і дозрів для початку життя поза лоном матері. Виняток - передчасні пологи, які можуть бути до досягнення терміну 37 тижнів. До речі, більш ніж в 60% випадків загрози передчасних пологів винен хронічний стрес ...

Пологи, тобто вихід плода з порожнини матки, відбуваються природним шляхом, але при цілому ряді несприятливих факторів дитини витягають за допомогою спеціальної операції - кесаревого розтину.

Вагітним корисно знати, що тривалість процесу народження дитини індивідуальна, але у тих, хто боїться народжувати, пологи тривають довше більш ніж на одну годину.

Популярні статті розділу

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.