^

Кішки

Обов'язкові щеплення для кішокОбов'язкові щеплення - це щеплення, які необхідно зробити кожної кішці в певний час її життя....

Кішки - смугасті і плямисті, чорні і руді - бродять навколо нас, мурличут на колінах, труться об ноги, ліниво дрімають, розвалившись на кріслі. Ці маленькі приручені хижаки дозволяють людині любити себе, але не вважають людей своїми господарями або друзями. І, тим не менш, кішки здатні не тільки відчувати настрій людини, але і лікувати його, знімаючи стрес, заспокоюючи біль і забираючи негативну енергію.

До речі, ви знаєте про те, що у кішки, більше хребців, ніж у людей, і її вестибулярний апарат влаштований так, що вона - стрибаючи або падаючи з будь-якої висоти - завжди приземляється на всі чотири лапи.

Популярні статті розділу

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.