^

Собаки

Зубний камінь у собак

Мінеральні нашарування на зубах є великою проблемою для домашніх тварин. Крім цього, наявність...

Собаки живуть поруч з людиною тисячі років і протягом багатьох століть вірно служать йому, охороняючи житло і стада, рятуючи зі снігових завалів у горах і допомагаючи незрячим пересуватися вулицями. А для багатьох самотніх людей собаки стають близькими друзями, часто - єдиними.

Собаки - дивовижні тварини. Інтелектуальні здібності дорослих собак дозволяють їм розуміти понад 150 різних команд, рухів і навіть виразів обличчя свого власника. А собачий нюх допомагає їй настільки тонко відчувати світ і бачити його крізь призму запахів, що людині слід визнати: в цьому собаки досконаліше нас. У носі у собаки 300 млн. Нюхових рецепторів, а у людини в 50 разів менше. І частина мозку собаки, яка аналізує запахи, в 40 разів більше, ніж у людей.

Популярні статті розділу

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.