^

Що таке вагітність, відомо всім ... Відповідно до більшості визначень, це «особливий стан», а в медицині вагітність визначають як фізіологічний стан жінки в період розвитку в її організмі заплідненого яйця в зародок і плід. Зауважте, даний стан є фізіологічним, тобто природним - пов'язаним з виконанням найважливішої функції будь-якого живого організму - функції розмноження.

Так що ж таке вагітність? Особливий стан організму жінки або все-таки, в першу чергу, фізіологічний процес розвитку нового організму?

Очевидно, варто докладніше дізнатися про те, як зробити цей стан-процес відповідним головної мети - народження здорової дитини.

Популярні статті розділу

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.