^

Лікувальні дієти

Низьковуглеводна дієта при цукровому діабеті 1 та 2 типу

Багато пацієнтів, які страждають на діабет, помічають, що вживання продуктів з малим глікемічним індексом має позитивну дію і значно покращує стан.

Середземноморська дієта

Середземноморська дієта була вперше визначена Ансель Кізом (Ancel Keys) як дієта з низьким вмістом насичених жирів і високим вмістом рослинних масел, що спостерігалася в Греції і Південної Італії в 1960-і роки.

Дієта на 1 день

Дієта на 1 день може бути хорошим стартом для застосування інших, більш тривалих і ефективних методик схуднення.

Детокс-дієта: меню, рецепти страв

Завдяки рекламі стала популярною короткочасна детоксикационная або детокс-дієта, різні варіанти якої, як обіцяють її прихильники, сприяють очищенню організму від накопичених шкідливих речовин - токсинів.

Висівки на дієті для схуднення

На питання: «Чи можна висівки на дієті?» - не можна відповісти однозначно. Залежить, яка дієта. Якщо лікувальна, то дії необхідно узгодити з лікарем.

Дієта при астроцитома

Сучасні дослідження показали, що деякі особливості харчування пацієнта можуть посилювати позитивний результат лікування. Збалансована дієта, в якій жирів повинно бути в 4 рази більше, ніж вуглеводів, допомагає загальмувати ріст пухлини.

Хліб при гастриті: чорний, житній, цільнозерновий, з висівками

При гострому або хронічному запаленні слизової оболонки шлунка - гастриті - необхідно впорядкувати харчування і дотримуватися певної дієти. І пацієнти часто задають питання, чи можна їсти хліб при гастриті і, якщо можна, то який саме.

Рецепти супів при гастриті

Приготування перших страв не вимагає особливих кулінарних навичок і умінь. Головне - це готувати з любов'ю і постаратися зробити суп максимально корисним і смачним. Тоді страва будуть поїдати не лише ті, хто має певні проблеми зі шлунком, але і інші - здорові члени сім'ї.

Супи при гастриті

Користь супів при гастриті відома давно. Навіть кілька століть тому наші предки приступали до готування бульйону при перших ознаках хвороб в сім'ї: це допомагало швидше відновитися, надавало сил і енергії для боротьби із захворюванням.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.