^

Здоров'я

Загальноклінічні дослідження

Клебсієлла в калі у дорослої та дитини

Клебсієлла – різновид ентеробактерій, що є умовно-патогенним мікроорганізмом. Це капсулоподібні грамнегативні палички, що розташовуються по одній, парами або ланцюжками. Вважаються дуже небезпечними, т.к. Стійкі до існуючих антибіотиків.

Аналіз калу на Хелікобактер Пілорі

На даний момент Хелікобактер пілорі визнана однією з найбільш часто діагностованих інфекцій, що вражають людину. Назва цього хвороботворного мікроба буквально перекладається як "спіралеподібна бактерія, яка проживає в пілоричному (нижньому) сегменті шлунка".

Підвищені еритроцити в сечі у жінок

Підвищені еритроцити в сечі у жінок є важливою діагностичною ознакою, який може вказувати на різні патологічні стани, на підвищене навантаження на внутрішні органи і системи, порушення адаптаційних процесів, і багато іншого.

Аналіз секрету простати

Лабораторне дослідження біологічної рідини, секретируемой передміхурової залозою - аналіз секрету простати - є неінвазивної (безболісною і безпечною) діагностичною процедурою. Даний аналіз дозволяє оцінити стан залози, а також визначити захворювання на ранній стадії.

Аналізи при циститі: які потрібно здавати?

Не варто грати зі своїм здоров'ям, тим більше що діагностувати цистит не так вже й складно. З наявними скаргами пацієнт може звернутися до свого терапевта, а той вже на підставі анамнезу і лабораторних досліджень поставить попередній діагноз і вирішить, якого ще лікаря варто відвідати пацієнтові: уролога, нефролога, гінеколога, венеролога і т.д.

Результати мазка на флору: лейкоцити, еритроцити, епітелій, слиз

Гінекологічний або урологічний мазок - це дослідження не тільки мікрофлори, яка мешкає всередині нашого організму, але і інших складових внутрішнього середовища, які також можуть нести важливу для діагностики інформацію.

Бактеріальна інебактеріальних флора в мазку

Кокковая флора в мазку, представники якої мають кулясту форму, може бути представлена у всьому багатстві її видів. У нормі коки разом з іншими умовно-патогенними і нейтральними мікроорганізмами в піхву присутні в загальному обсязі не більше 5%.

Що показує мазок на флору?

Результат мікробіологічного чи цитологічного дослідження може бути виданий пацієнту на руки або відправлений лікаря, який призначив аналіз (гінеколога, уролога і т.д.). Для занесення свідчень передбачений спеціальний бланк бактеріологічного чи цитологічного дослідження.

Еритроцити в сечі: симптоми, наслідки, діагностика

Скарги на біль зазвичай супроводжують сечокам'яну хворобу, цистит, сечокислий криз. В інших випадках болю може і не бути. Найбільшу небезпеку при цьому представляють пухлинні процеси в сечовому міхурі і нирках

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.