^

Здоров'я

Лікарський моніторинг

Одне з сучасних напрямків в галузі клінічної біохімії - лікарський моніторинг. Контроль або моніторування ліків протягом всього періоду лікування являє собою комплексну аналітичну проблему.

Аналіз на нестачу вітамінів D3, B12, E для дорослого та дитини

Вітаміни - це ряд життєво необхідних речовин, без яких неможлива нормальна діяльність усіх клітинних структур. Недостача вітамінів погано відбивається на загальних показниках здоров'я людини і на функціях окремих органів.

Циклоспорин в крові

Циклоспорин широко застосовують як ефективний імунодепресанти для пригнічення реакції «трансплантат проти господаря» після операції з пересадки кісткового мозку, нирки, печінки, серця і при лікуванні деяких аутоімунних захворювань.

Літій в сироватці крові

Іони літію всмоктуються в шлунково-кишковому тракті. Він виділяється з сечею (95%), калом (1%) і потім (5%). Концентрація літію в слині значно вище його концентрації в сироватці крові. Гематоенцефалічний бар'єр проникний для літію, причому його концентрація в лікворі складає 40% від концентрації у сироватці крові.

Теофілін в сироватці крові

Теофілін пригнічує фосфодіестеразу, збільшує рівень цАМФ в клітинах, є антагоністом аденозинових рецепторів в легенях, внаслідок чого бронхи розширюються. З групи ксантинів теофілін є найбільш ефективним бронходилататором.

Фенобарбітал в сироватці крові

Фенобарбітал переважно використовують в якості антиконвульсанта. Його приймають перорально, препарат майже повністю (до 80%) всмоктується в тонкій кишці. Максимальна концентрація препарату досягається через 2-8 години після одноразового прийому всередину через 1,5-2 год після введення.

Дигитоксин в сироватці крові

Дигитоксин - серцевий глікозид, що відрізняється від дигоксину тривалістю дії, що пов'язано з кращою розчинністю в ліпідах. Дигитоксин практично повністю абсорбується в шлунково-кишковому тракті. У сироватці крові дигитоксин зв'язується з альбуміном.

Дигоксин в сироватці крові

Дигоксин належить до найбільш часто вживаним серцевих глікозидів. Його зазвичай приймають протягом місяця. Абсорбція в шлунково-кишковому тракті становить 60-80% прийнятої дози. З крові більша частина препарату виводиться нирками. Призначають дігоксин, в основному, при серцевій недостатності і як антиаритмічний засіб, поряд з іншими препаратами.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.