Болі

Апендицит - запалення червоподібного відростка. Щороку приблизно один з 250 жителів планети хворіє гострим апендицитом. Кількість смертей від захворювання - 0,1% при неперфоровану (не розірвалися) відростку і близько 3% після перфорації.  

Пряма кишка - частина травного тракту, завершальна процес перетравлення їжі, її будова пристосована для акту дефекації. Болі в анальному отворі можуть бути викликані різними факторами. Зазвичай люди соромляться таких симптомів і звертаються до лікаря при сильному загостренні порушень. Це в корені не правильно, так як біль може сигналізувати про серйозні проблеми, рання діагностика і лікування допоможе уникнути їх посилення. Основні причини болю - це фізичні порушення, онкологічні захворювання та захворювання запального характеру.
Анальна біль - це сигнал організму про те, що не все гаразд зі здоров'ям. Зокрема, зі станом прямої кишки, яка в кінці охоплює анальний отвір у вигляді кільця. Детальніше про причини анальних болів.
Біль у животі (біль у животі) - одна з найбільш частих скарг пацієнтів. Це обумовлено тим, що в черевній порожнині знаходиться багато органів, кожен з яких болить певним чином і потребує специфічного лікування. З'ясувавши причину абдомінальної болю, ви можете, або вилікувати себе за допомогою домашньої аптечки, або, при необхідності звернутися до лікаря.

Портал iLive не надає медичних консультацій, діагностики або лікування.
Інформація, опублікована на порталі, є лише для довідки і не повинна використовуватися без консультації з фахівцем.
Уважно прочитайте правила та політики сайту. Ви також можете зв’язатися з нами!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Всі права захищені.