^

Здоров'я

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Лікування хвороб

Очищення нирок

Нирки – це орган, якого організм неспроможна існувати, т.к. Вони призначені виведення продуктів життєдіяльності: зайвої води, солей, токсинів, інших шкідливих речовин. Орган є своєрідним фільтром, у якому осідає пісок (дрібний порошок).

Лікування судом у ногах у дорослих та дітей

Лікування судом у ногах може бути різним. Поодинокі випадки зазвичай не вимагають лікування, а регулярні судоми, особливо нічні, можуть бути симптомом патологічного процесу.

Актуальні і нові методи лікування пацієнтів з COVID-19

Пандемічний поширення інфекції COVID-19 сильно вплинуло на діяльність світової системи охорони здоров'я. Багато фахівців змушені були призупинити деякі діючі дослідження на користь розробки і тестування нових препаратів для лікування коронавірусних хворих.

Лікування стафілокока без антибіотиків

Потрібно відразу обмовитися, що мова йде не про всі відомі людям антибіотиках, а про аптечних препаратах. Лікувати бактеріальну інфекцію без протимікробних засобів неможливо.

Що робити при гострому циститі?

Один з ефективних методів лікування гострого циститу - це етіотропна терапія. Вона являє собою протимікробну і противобактериальное лікування спеціальними препаратами, які усувають причину запалення - бактерії. У комплексі з іншими методами етіотропія сприяє швидкому одужанню.

Що робити і як лікувати мультіфоллікулярние яєчники?

Лікуванням синдрому МФЯ займається гінеколог-ендокринолог і ряд суміжних фахівців. Завдання лікаря усунути гормональний дисбаланс і попередити його порушення в майбутньому, а також відновити репродуктивні здібності пацієнтки.

Лікування гипермобильности

Для досягнення позитивного і стійкого результату, рекомендується проводити комплексне лікування. Найчастіше воно представлено різними медикаментозними засобами, а також фізіотерапевтичними процедурами.

Спайки в легенях: що робити, як лікувати?

Для полегшення задишки та інших ознак дихальної недостатності проводять кисневу терапію. При множинних швартуються показані процедури плазмафарез і гемосорбції.

Лікування ішемічної нейропатії

Ішемічна нейропатія - це особливий вид патології нервової системи, коли все вирішує час. Порушення кровообігу дуже швидко б'є по нервових клітинах, які практично не відновлюються.

Ефективне лікування пики

Рожа, або бешихове запалення - це антропонозная інфекція, яка викликається гемолітичним стрептококом групи A. Така хвороба виліковується досить важко, часто переходить в хронічну течію - особливо у випадках, коли хворий не звертається до лікаря відразу після появи перших симптомів.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.