^
A
A
A

Організація поїздки в Ізраїль

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 16.10.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

17 December 2013, 20:18

Всі люди діляться на дві категорії. Тих, хто вже побував в Ізраїлі і тих, хто коли-небудь сюди приїде. У країну, просочену історією, духовністю і високими медичними технологіями.

Різними шляхами приходять люди в Ізраїль. Хтось планує прилетіти, наприклад, за туристичною путівкою, хтось не планує, але приїжджає.

І в тому і в іншому випадку, допомога досвідченого і надійного партнера - організатора поїздки в Ізраїль - буде вельми до речі. Питань, які необхідно вирішувати, узгоджувати при туристичній поїздці чимало. А в разі, лікування в Ізраїлі, організувати самостійно поїздку і перебування в Ізраїлі стає досить важко.

Ось як прокоментували цю ситуацію в Центрі Персоналізованої медицини: «Підібрати клініку, записатися на прийом до лікаря, організувати трансфер, надати емоційну підтримку - ось основні послуги нашого Центру - за цим стоїть кропітка робота всього нашого колективу. Завдяки, давнім партнерським відносинам з провідними клініками Ізраїлю Центр Imedexpert має можливість надати суттєві знижки на діагностику і лікування. Наша головна відмінність від інших фірм - персональне ставлення до кожного клієнта, відповідальність в роботі і прозорість цінової політики ... »

Дійсно, така допомога у вирішенні багатьох питань, що неминуче виникають при такого роду поїздках, може виявитися незамінною. До того ж, дозволить цілком зосередиться на найголовнішому - здоров'я і якнайшвидшому одужанні.

Своєчасна допомога і можливість заощадити знадобляться і туристам, які подорожують по Ізраїлю в пошуках вражень і пам'яток. Як правило в фірмах, подібних Центру Imedexpert, запропонують знижки на основні туристичні напрямки, в тому числі на авіаквитки і готелі.

Не варто економити тільки на хорошому настрої і якості організації поїздки, щоб залишити тільки приємні спогади про нових друзів і бажання знову відвідати Ізраїль.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.