^

Соціум

Контролюємо ми час, проведений з гаджетами?

Як показують численні дослідження, більшість людей не контролюють, скільки добового часу вони проводять з гаджетами і як довго дивляться в екрани монітора або смартфона.

16 August 2021, 09:00

Фізичні покарання змінюють дитячий мозок

Фізичні покарання навіть у легкій формі надають таке ж негативний вплив на мозковий розвиток дітей, як і жорстоке насильство. Це підтверджують дослідження, проведені співробітниками Університету Гарварда.

17 June 2021, 09:00

Як точно вгадати дату пологів?

Фахівці запропонували новий спосіб діагностики, що допомагає з максимальною точністю визначити дату пологів.

15 June 2021, 09:00

Наскільки ми поблажливі до близьких людей?

Існує думка, що з близькими і друзями ми ведемо себе більш поблажливо, ніж з чужими людьми. Але вчені довели, що насправді все не так.

15 March 2021, 09:00

Погані вчинки мають запах

Спочатку експерименту учасникам дали відчути неприємний аромат, далі - випробувати невеликий біль від легкого опіку. Таким чином ученим вдалося зрозуміти особливості реакції конкретної людини на неприємні фізичні відчуття.

05 February 2021, 09:00

Ризик розвитку гіпертонії вище у трудоголіків

Американські вчені поділилися важливим висновком: занадто довгі або насичені робочі дні в офісі можуть спровокувати розвиток гіпертонії - поширеного синдрому підвищеного артеріального тиску. 

07 October 2020, 09:38

Відомі «чоловічі» таблетки погіршують зір

Препарат силденафіл, більш відомий як Віагра, застосовується для поліпшення еректильної функції у представників сильної статі. Цей медикамент досить популярний, що можна пояснити його ефективністю і вкрай рідкісними побічними проявами.

11 February 2020, 17:36

Дитяче почуття справедливості проявляється вже з 3-х років

Починаючи з малого віку, діти демонструють гостре почуття справедливості. Вони готові зробити багато, щоб людина, що виявляє таку несправедливість, поніс відповідне покарання, навіть якщо самій дитині заради цього доведеться чимось пожертвувати.

24 July 2019, 09:00

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.