^

В цьому розділі Ви знайдете докладну інформацію про те, що таке контрацепція, коли слід застосовувати контрацепцію, переваги і недоліки кожного з видів контрацепції. Детально описано методи та способи контрацепції, екстрена контрацепція і гормональна контрацепція. Описано популярні протизаплідні препарати для контрацепції.

Контрацепція

Перерваний статевий акт: ефективність і шкода

Перерваний статевий акт - це один із способів контрацепції, що полягає в тому, щоб витягти статевий член з піхви до того моменту, поки не почнеться виверження. Застосовується цей спосіб, щоб запобігти зачаття і є найдавнішим способом контрацепції.

Екстрена контрацепція

Екстрена контрацепція - метод контрацепції після незахищеного статевого акту, коли потрібна негайна захист від небажаної вагітності: після випадкового статевого акту, при розриві презерватива, згвалтування і т.д.

Гормоновмісні внутрішньоматкові контрацептиви

«Мірена» є левоноргестрел-рілізінговую систему, виготовлену з поліетилену і має Т-подібну форму. Довжина «Мирени» 32 мм. Навколо вертикального стрижня розташовується циліндричний контейнер, заповнений левоноргестрелу (52 мг), який надає на ендометрій сильнішу дію, ніж прогестерон. До

Чисто гестагенні імпланти

Введення і видалення імплантів проводиться в перші 5 днів менструального циклу або в будь-який інший день при впевненості у відсутності вагітності у жінки.

Чисто гестагенових ін'єкційні контрацептиви

Перша ін'єкція препарату проводиться з 1-го по 7-й день менструального циклу. Препарат може бути введений і в будь-який інший день менструального циклу при наявності впевненості, що жінка не вагітна (негативний тест і дані анамнезу).

Чисто гестагенових таблетовані контрацептиви (міні-пили)

Прийом гестагенових таблетованих контрацептивів слід починати з 1-го дня менструального циклу, датее прийом таблеток триває без перерви протягом часу необхідного рівня контрацепції.

Комбіновані оральні контрацептиви (КОК)

Комбіновані оральні контрацептиви є високоефективними оборотними засобами запобігання від вагітності. Індекс Перля (IP) сучасних КОК складає 0,05-1,0 і залежить, головним чином, від дотримання правил прийому препарату.

Що таке гормональна контрацепція?

З метою гормональної контрацепції використовуються синтетичні аналоги жіночих статевих гормонів - естрогену і прогестерону, структура яких близька до натуральних, а активність значно вище. Це дозволяє отримати контрацептивний ефект при застосуванні їх в дуже низьких дозах.

Протипоказання до застосування внутрішньоматкових засобів

Протипоказаннями до використання даного методу контрацепції є: Вагітність або підозра на неї. Гострі, підгострі і хронічні запальні захворювання матки і придатків з частими загостреннями.

Ускладнення і побічні дії внутрішньоматкових засобів

При використанні внутрішньоматкових засобів можливе виникнення як ускладнень, так і небажаних побічних дій. При введенні внутрішньоматкових засобів можливий розвиток такого ускладнення, як перфорація матки (0,2%).

Pages

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.