^

Інформація

Доктор Kobi Sade - провідний експерт Центру алергії і імунології в Тель-Авіві. 

Його більш ніж четвертьвековой стаж дозволив накопичити величезний досвід в області алергології та імунології, активно брати участь у багатьох дослідженнях, мати членство в різних асоціаціях: Ізраїльських медичної, алергології та імунології, Американської астми, алергії і імунології; стати автором більш ніж 30 наукових робіт, надрукованих у відомих світових виданнях, викладати в медичному університеті і навчати молодих фахівців.

Kobi Sade досконально вивчив імунітет людини і знає, як його використовувати на благо, для подолання виснажливих патологій: алергічного риніту, синуситу, алергій різної етіології, захворювань дихальної системи, системного мастоцитоз і інших захворювань.

Ця сфера медицини дуже затребувана в сучасному світі, т. К. В зв'язку зі зростаючою глобалізацією, подальшим накопиченням на планеті біологічних і хімічних речовин, її неухильним забрудненням спостерігається постійне збільшення числа алергіків.

Доктор успішно позбавляє дорослих і маленьких пацієнтів від подібних проблем, підвищує їх якість життя. Володіє двома мовами : англійською та івритом.

Освіта та досвід роботи

  • Медичний факультет університету «Техніон», Хайфа, Ізраїль
  • Спеціалізація в області внутрішньої медицини, імунології та алергології в медичному центрі «Іхілов», Тель-Авів, Ізраїль
  • Стажування в галузі алергології та клінічної імунології в лікарні «Хадасса», Єрусалим, Ізраїль

Членство в міжнародних організаціях

  • Ізраїльська медична асоціація
  • Ізраїльська асоціація алергології та імунології
  • Американська асоціація астми, алергії і імунології

Публікації в зарубіжних медичних журналах

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.