^

Здоров'я

Хвороби імунної системи (імунологія)

Акліматизація: що робити і як уникнути?

Вчені довели, що переміщення в діапазоні десяти градусів за широтою або довготою викликає у людей всі ознаки акліматизації.

Ознаки акліматизації: на що необхідно звертати увагу?

Деякі люди, особливо, діти, переносять адаптацію до нових умов дуже гостро. Одним із симптомів такого стану є підвищена температура тіла.

Симптоми агранулоцитоза

При агранулоцитозе характерним проявом вважається формування виразок, причому з високою швидкістю. Некротізація тканин поширюється не тільки на уражених ділянках, а й на сусідніх поверхнях.

Гіперплазія лімфовузлів

Гіперплазія лімфовузлів (в сенсі збільшення їх розмірів) є відповіддю на інфекцію при таких захворюваннях, як викликаний стрепто або стафілококами лімфаденіт, краснуха, вітряна віспа, інфекційний гепатит.

Як підвищити імунітет?

Як підвищити імунітет? Як попередити виникнення небезпечних захворювань? Що може допомогти зміцнити організм? Дана стаття допоможе розібратися в цих та інших питаннях.

Запалення лімфовузлів під пахвою

Запалення лімфовузлів під пахвою зазвичай відбувається на тлі інфекції в організмі. Зазвичай лімфовузли приходять в норму через деякий час, коли усувається джерело інфекції.

Лімфаденіт у дітей

Лімфаденіт у дітей - це захворювання, яке виражається в запаленні лімфовузлів. Лімфовузли є частиною імунної системи, вони одні з перших реагують на запальні процеси в організмі, при цьому збільшуючись в розмірі.

Збільшення лімфовузлів на шиї

Збільшення лімфовузлів на шиї - це один з наслідків застуди або гострої вірусної інфекції, яка вражає дихальні шляхи. Через це лімфовузли на шиї запалюються і збільшуються в розмірі. Давайте розглянемо причини збільшення лімфовузлів на шиї і методи їх лікування.

Антиоксидантна система організму

Антиоксидантна система включає антиоксиданти, інгібуючі аутоокісленіе на ініціальної стадії перекисного окислення ліпідів (токоферол, поліфеноли) або активних форм кисню (супероксиддисмутаза - СОД) в мембранах.

Первинний імунодефіцит

Первинний імунодефіцит - вроджені порушення системи імунітету, пов'язані з генетичними дефектами одного або декількох компонентів системи імунітету, а саме клітинного і гуморального імунітету, фагоцитозу, системи комплементу.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.