Хвороби

Ахалазія стравоходу (кардіоспазм) - первинне порушення моторної функції стравоходу, що характеризується підвищенням тонусу НСС (НПС), що призводить до порушення його розслаблення і зниження перистальтики стравоходу.
Афтознийстоматит є однією з форм стоматиту, яка проявляється появою виразкових дефектів в ротовій порожнині і супроводжується дискомфортом.
Афтозний ларингіт проявляється висипанням на слизовій оболонці глотки і гортані дрібних поверхневих ерозій, покритих фібринозним нальотом, спочатку жовтуватого, потім сірого кольору, оточені яскраво червоною облямівкою.
Тріпаносомози - група трансмісивних тропічних хвороб, що викликаються найпростішими роду Trypanosoma. Тріпаносоми проходять складний цикл розвитку зі зміною господарів, в процесі якого вони знаходяться в морфологічно різних стадіях. Тріпаносоми розмножуються поздовжнім поділом, харчуються розчиненими речовинами.
Розлади настрою являють собою емоційні порушення, які проявляються тривалими періодами надмірної смутку або надмірної веселості або того й іншого. Розлади настрою поділяються на депресивні і біполярні. Тривога і близькі до неї розлади також впливають на настрій.
Афакія - це відсутність кришталика. Око без кришталика називається афакічних. Вроджена афакия спостерігається рідко.
Афазія - розлад або втрата мовної функції - порушення активної (експресивної) мови і її розуміння (або її невербальних еквівалентів) в результаті ураження мовних центрів в корі головного мозку, базальних гангліїв або білої речовини, що містить провідники, що з'єднують їх.
Слідом за відкриттям молекулярної основи Х-зчепленого гіпер-IgM синдрому з'явилися описи хворих чоловічої та жіночої статі з нормальною експресією CD40L, підвищеною чутливістю до бактеріальних, але не опортуністичних інфекцій, і в деяких сім'ях - з аутосомно-рецесивним типом успадкування. У 2000 році Revy ссоавт. Опублікували результати вивчення такої групи пацієнтів з гіпер-IgM синдромом, що виявили мутацію в гені, що кодує актіваціонно индуцируемую цітідін-дезамінази (AICDA).
За останні роки відзначається зростання захворюваності, що, очевидно, пов'язано з підвищеною стимуляцією імунної системи новостворюваними штучними антигенами, контакту з якими організм людини в процесі фотогенеза не мав.

Аутоімунний лімфопроліферативних синдром (АЛПС) - захворювання, в основі розвитку якого лежать вроджені дефекти Fas-опосредоаанного апоптозу. Воно було описано в 1995 р, але ще з 60-х років захворювання зі схожим фенотипом було відомо під назвою синдром CanaLe-Smith.

Аутоімунний гепатит - хронічний гепатит невідомої етіології, в патогенезі якого провідну роль відіграють аутоімунні механізми. Захворювання частіше зустрічається у жінок (співвідношення чоловіків і жінок при аутоімунному гепатиті 1: 3), найбільш часто битий вік 10-30 років.
Аутоімунна гемолітична анемія викликається антитілами, які взаємодіють з еритроцитами при температурі 37 ° С (гемолітична анемія з тепловими антитілами) або температурі <37 ° С (гемолітична анемія з холодовим аглютиніни).
При аутоімунних станах відбувається вироблення антитіл до ендогенних антигенів.
Аутоімунні порушення виникають у жінок в 5 разів частіше, ніж у чоловіків, і досягають максимуму в репродуктивному віці. Таким чином, ці порушення зазвичай зустрічаються у вагітних жінок.
Аутоіммунна ентеропатія - персистуюча белоктеряющая діарея, що супроводжується продукцією аутоантитіл, ознака активного аутоімунного Т-клітинного запалення. Морфологічно супроводжується атрофією ворсин і масивної мононуклеарной інфільтрацією власної пластинки слизової оболонки тонкої кишки.

Аутизм - це загальний розлад розвитку, що характеризується порушенням соціальної взаємодії і спілкування, повторюваним або стереотипним поведінкою, нерівномірним розумовим розвитком часто з розумовою відсталістю. Симптоми виникають в перші роки життя.

Ахалазії кардії - нейрогенне захворювання, в основі якого лежить порушення моторики стравоходу, що характеризується порушенням його перистальтики і недостатньою релаксацією НСС при ковтанні. Симптоми ахалазії характеризуються повільно прогресуючої дисфагией, зазвичай при прийомі рідкої і твердої їжі, і регургітацією незасвоєної їжі.

Атрофія шкіри виникає за рахунок порушення структури і функції сполучної шкіри і клінічно характеризується витончення епідермісу і дерми. Шкіра стає сухою, прозорою, зморшкуватою, нежноскладчатой, часто відзначаються втрата волосся і явища телеангіектазії.
Атрофія шкіри полосовідная (син. Полосовідная атрофодермія) - своєрідна атрофія шкіри у вигляді вузьких хвилястих, запали смуг. Етіологія і патогенез не встановлені.

Хвороби by categories

Портал iLive не надає медичних консультацій, діагностики або лікування.
Інформація, опублікована на порталі, є лише для довідки і не повинна використовуватися без консультації з фахівцем.
Уважно прочитайте правила та політики сайту. Ви також можете зв’язатися з нами!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Всі права захищені.