^

Здоров'я

Хвороби нервової системи (неврологія)

Розрив аневризми головного мозку

Аневризмою називають випинання стінки артерії або вени через її витончення та втрати еластичності. Така патологія здебільшого є вродженою. Найчастіше аневризму діагностується в судинах головного мозку, що робить хворобу потенційно небезпечною.

Дифузні зміни головного мозку у дитини

Дифузні зміни головного мозку, що впливають на його біоелектричну провідність, можуть бути виявлені у будь-якому віці. При цьому причини, що викликають їх, можуть дещо відрізнятися.

Дифузні зміни головного мозку: що це означає?

І локальні, і дифузні зміни кори головного мозку, що значно позначаються на самопочутті людини, її пізнавальних здібностях.

Кіста прозорої перегородки головного мозку

До аномальних церебральних утворень доброякісного характеру – вроджених чи набутих – належить і кіста прозорої перегородки мозку.

Хронічний менінгіт

Хронічний менінгіт є запальним захворюванням, яке, на відміну від гострої форми, розвивається поступово, протягом декількох тижнів (іноді – більше одного місяця). 

Порушення нюху

Порушення нюху - це справді серйозна проблема, адже одночасно ми втрачаємо можливість визначити якість харчових продуктів, присутність у повітрі сторонніх речовин (наприклад, газу).

Реактивний менінгіт

За етіології запалення м'якої та павутинної оболонок головного мозку (лептоменінгів) – менінгіт – може бути бактеріальним, вірусним, паразитарним чи грибковим. А може бути неінфекційний чи реактивний менінгіт.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.