^

Здоров'я

Хвороби зубів (стоматологія)

Що робити, якщо прикусив язик?

Трапляється, що люди прикушують язик. З деякими це відбувається рідко, з іншими регулярно. Крім альтернативних прикмет, пов'язаних із цим явищем, існує й розумне пояснення.

Сапфірові брекети

Для вирівнювання зубів та виправлення прикусу використовують спеціальні ортодонтичні конструкції – пластикові, керамічні, сапфірові, металеві брекети.

Сиаладеніт: причини, симптоми, лікування

Запальні патології у хірургічній стоматології зустрічаються дуже часто. Навіть застосування антибіотикотерапії не знижує частоти виникнення щелепно-лицьових запалень та їх ускладнень. 

Дістопірованних зуб

Серед численних стоматологічних проблем існує ще одна - дістопірованних зуб, тобто розташований неправильно (від грец. Dystopia - неправильне розташування або відсутність місця) або прорізався не в тому місці.

Ерозія зубної емалі

Одне з найбільш поширених некаріозних ушкоджень зубів - ерозія зубної емалі - являє собою поступове і стійке руйнування зовнішньої захисної зубної оболонки.

Пришийковий карієс зуба

Приясенній або пришийковий карієс зубів діагностується, коли руйнування твердих тканин зубів зачіпає частину зуба поблизу шийки - злегка звуженої переходу зубної коронки в корінь, тобто близько самого краю ясен, а нерідко навіть під ним.

Дистальний прикус у дітей і дорослих

Неправильне позиціонування верхньої і нижньої щелеп з порушенням змикання зубних рядів - часта ортодонтическая проблема, і найбільш поширеним типом патологічної оклюзії вважається дистальний прикус.

Мезіальний прикус

Неприємний зовнішній вигляд і неправильна лицьова геометрія можуть стати причиною багатьох психо-емоційних проблем. У цій статті ми поговоримо про особливості мезиального прикусу

Макроглосія у дітей і дорослих

Непропорційно великий або патологічно широкий язик- макроглоссия, як правило, зустрічається у дітей і вважається досить рідкісною аномалією. Макроглосія зазвичай означає тривалий безболісне збільшення язика.

Глибокий прикус у дорослих і дітей

Глибокий прикус, пов'язаний з неправильним змиканням зубів, може негативно впливати на функцію жування, мови, приводити до посиленого стирання емалевого покриття та ін. При деяких ступенях такого порушення лікування повинно бути обов'язковим.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.