^

Здоров'я

Хвороби крові (гематологія)

Алкаптонурія – вроджена ферментативна патологія

Одне з дуже рідкісних порушень обміну речовин - алкаптонурія - відноситься до вроджених аномалій метаболізму амінокислоти тирозину.

Гіпергідратація

Однією з клінічних форм порушення водного обміну є надлишковий обсяг води в організмі - гіпергідратація або гіпергідрія.

Інфаркт селезінки

Складне захворювання - інфаркт селезінки - являє собою стан, при якому виявляється осередкове відмирання тканин органу. Такий патологічний процес може провокуватися різними факторами, і страждає при цьому не тільки селезінка, а й в цілому організм пацієнта.

Кисневе голодування організму

Найбільш гостро до його нестачі реагують нервові тканини, як результат - гіпоксія головного мозку, але кисневе голодування може спостерігатися і в інших органах.

Т-клітинна лімфома: периферична, ангіоіммунобластная, неходжкінська, анапластична

Рак вважається одним з найнебезпечніших захворювань людини. А якщо ще врахувати, що під страшним діагнозом ховається кілька різновидів смертельної хвороби, які зупинили життя безлічі людей, то волею-неволею зацікавишся цим питанням, щоб уникнути подібної долі. 

Плазмоцитома

Плазмоцитома відноситься до злоякісних пухлин, що складаються з плазматичних клітин, що ростуть в м'яких тканинах або в межах осьового скелета.

Аплазія кісткового мозку

Наслідком даного порушення є розвиток панцитопенії (спостерігається дефіцит всіх кров'яних клітин: лейкоцитів, еритроцитів, а також тромбоцитів). Глибока панцитопенія є небезпечним для життя станом.

Порушення згортання крові

Здатність крові згортатися з різних причин може знижуватися, приводячи до важких і смертельно небезпечним Коагулопатія.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.