^

Здоров'я

Хвороби очей (офтальмологія)

Диплопія: бінокулярна, монокулярна

Порушення зору, у якому людина дивиться однією предмет, а бачить два (у вертикальної площині чи горизонтальної), визначається як диплопія.

Фолікулярний кон'юнктивіт

Якщо слизова оболонка ока запалюється з появою пухирцевих утворень– фолікул (від латів. Folliculus – мішечок), це ніщо інше як фолікулярний кон'юнктивіт. 

Гіпосфагма

Субкон'юнктивально, або внутрішньоочний крововилив, інакше зване гіпосфагма, з'являється при пошкодженні дрібного кровоносної судини, в результаті якого під кон'юнктиву виливається невелика кількість крові.

Комплекс вправ для зміцнення м'язів очей

Зір відіграє важливу роль в сприйнятті навколишнього світу. Вправи для зміцнення м'язів очей підтримують його в тонусі, попереджаючи різні патології.

Лопнула судина в оці: що робити, які краплі капати?

Що робити, коли лопнула судина в оці? Наші дії безпосередньо залежать від причини події. Якщо виникнення крововиливу не викликає інших симптомів, крім візуального дефекту, і простежується його зв'язок з будь-яким провокуючим розрив подією напередодні, можна не панікувати.

Лопнула судина в оці у дорослого і дитини: причини

Не має сенсу губитися в здогадах про те, що означає, що лопнув посудину в оці, і, тим паче, займатися самодіагностикою. Рекомендується звернутися за професійною допомогою. Можливо знадобиться консультація медичних фахівців різного профілю.

Виділення з очей у дитини: гнійні, жовті, зелені

Жовті виділення з очей у дитини часто виявляються при використанні контактних лінз. Якщо діти користуються лінзами, то, як правило, вони частіше чіпають очі руками, не завжди дотримуються рекомендацій з обробки та зберігання лінз.

Акантамічний кератит

Серед безлічі захворювань очей акантамебного кератит не виділяється особливою поширеністю, хоча і не володіє особливою статевої або вікової вибірковістю. З цим серйозним захворюванням, що впливає на функціональність рогівки, стикаються переважно люди з вадами зору, які використовують контактні лінзи. 

Анізометропія у дітей і дорослих

Серед існуючих патологій зору офтальмологами відзначається анізометропія. Що це таке? Це рефракції дисбаланс - коли у людини праве і ліве око мають неоднакову здатність заломлення, і ця різниця може становити кілька діоптрій. 

Більмо на оці у людини

Медичне визначення щільного білого плями на передній прозорої частини ока - корнеальная лейкома. Що значить лейкома? По-грецьки leukos - «білий», а cornea - латинська назва рогівки.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.