^

Здоров'я

Хвороби суглобів, м'язів і сполучної тканини (ревматологія)

Вузликовий періартеріїт

Рідкісна патологія - вузликовий періартеріїт - супроводжується ушкодженням середньо і дрібнокаліберних артеріальних судин. 

Фіброз заочеревинного простору

Таке рідкісне захворювання, як заочеревинний фіброз, характеризується надмірним розростанням фіброзної тканини за задньою зовнішньою поверхнею шлунка та кишечника.

Коксит кульшового суглоба

Запалення кульшового суглоба або артрит може визначатися як коксит кульшового суглоба, де термін «коксит» (від лат. Coxae – стегно) – без вказівки локалізації запального процесу – є самодостатнім з медичної точки зору.

Контрактура жувальних м'язів

Тривала напруга та скорочення м'язів, що забезпечують рух нижньої щелепи при жуванні (musculi masticatorii), діагностується як контрактура жувальних м'язів.

Чому судомить ікри ніг і що робити?

Серед таких безлічі симптомів виділяються аномальні мимовільні рухи - судоми і спазми, до яких відносяться і фокальні міоклонічні судоми в литках ніг, що представляють собою досить болючі скорочення двоголового литкового м'яза (Musculus gastrocnemius).

Ахондроплазія

Існує чимало рідкісних захворювань вродженого характеру, і одним з них є порушення росту кісток - ахондроплазия, яка призводить до вираженої непропорційною низькорослості.

Лікування дисплазії сполучної тканини

На жаль, поки невідомо жодного методу, який дозволив би назавжди позбутися від дисплазії сполучної тканини, оскільки це генетична проблема. Однак грамотним застосуванням комплексних заходів можна стабілізувати стан хворого, полегшити клінічні ознаки захворювання.

Дисплазія сполучної тканини у дітей та дорослих

Про таке синдромі, як дисплазія сполучної тканини, кажуть тоді, коли організм людини з народження схильний до порушень формування хрящової тканини суглобів, а також інших тканин. 

Лікування остеохондропатії

Крім медикаментозної терапії хворому призначають курс фізіопроцедур: лікувальні масажі, електрофорез, парафінові аплікації, прогрівання, ЛФК, ударно-хвильову терапію.

Остеохондропатии у дітей

У дітей ця патологія зустрічається набагато частіше ніж у дорослих. Це пов'язано з активним зростанням їх кісткової системи. Основна вікова група пацієнтів від 2 до 18 років.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.