^

Здоров'я

Хвороби серця і судин (кардіологія)

Серозний перикардит

Запалення фіброзного мішка (перикарда), що оточує серце, при якому переважною ознакою є утворення і скупчення в ньому сироваткового ексудату (випоту) – серозної рідини, діагностується як серозний перикардит.

Фіброеластоз

Терміном «фіброеластоз» у медицині називають зміни у сполучній тканині організму, що покриває поверхню внутрішніх органів та кровоносних судин, зумовлені порушенням зростання еластичних волокон.

Лікування атеросклерозу сонних артерій

Препарати-статини сприяють зниженню рівня холестерину, тим самим зменшуючи показники коронарної летальності. Протипоказаннями до прийому статинів вважаються: вагітність, гостра печінкова або ниркова недостатність, алергія, дитячий вік

Атеросклероз сонних артерій

Серед численних судинних захворювань досить часто трапляється атеросклероз сонних артерій. Йдеться про хронічну патологію, що супроводжується порушенням холестеринового обміну і здатною спричинити за собою небезпечні для життя ускладнення. Р

Фібринозний перикардит

Різні патології серцево-судинної системи можуть ускладнитися таким порушенням, як фібринозний перикардит. Подібне ускладнення потребує негайного обстеження та призначення лікування, що необхідно для недопущення подальшого розвитку інших серйозних наслідків.

Атеросклероз черевного відділу аорти та її гілок

Атеросклероз черевної аорти відноситься до хронічних патологій. Для захворювання характерне специфічне ушкодження судини, соединительнотканное розростання на тлі жирової інфільтрації внутрішньої стінки, що в цілому призводить до органному і загальному розладу кровообігу.

Тромбоз кавернозного синуса

Тромбоз кавернозного синуса вважається рідкісним порушенням, і при цьому досить небезпечним, оскільки присутній значний ризик поширення запалення на область мозкових структур. 

Кардіалгія

Коли відчуваються болі, локалізовані з лівого боку грудей - там, де знаходиться серце, то при зверненні до лікаря в медичному висновку буде вказана кардиалгия.

Ексудативний перикардит

Ексудативний перикардит - це частіше наслідок, а не причина: захворювання розвивається у відповідь на існуючий полісерозит або іншу патологію, що супроводжується ушкодженням перикарда.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.