^

Здоров'я

Синдроми

Арахнодактилія

Однією з рідкісних спадкових сполучнотканинних патологій є арахнодактилія - деформація пальців на руках, що супроводжується подовженням трубчастих кісток, скелетними викривленнями, порушеннями з боку серцево-судинної системи і органів зору.

Ектодермальна дисплазія

Щодо рідкісне захворювання - ектодермальна дисплазія - являє собою генетичне порушення, що супроводжується розладом функціональності і структури похідних елементів зовнішнього шару шкіри. 

Синдром Толоса-Ханта

Синдром верхньої глазничной щілини, патологічна офтальмоплегия - все це не що інше, як синдром Толоса Ханта, що являє собою ушкодження структур у верхній глазничной щілини. 

Синдром Свайера

Захворювання може мати кілька назв: часто його називають жіночої гонадальній дисгенезією, або просто гонадальній дисгенезією. 

Синдром Мебіуса у дітей

Вроджена аномалія, викликана неправильним будовою черепно-мозкових нервів - це синдром Мебіуса. Розглянемо його причини, симптоми, методи діагностики і корекції.

Гемофагоцитарний синдром у дітей: первинний, вторинний

Рідкісне і складно визначається захворювання - гемофагоцитарний синдром, по-іншому називають гемофагоцитарний лімфогістіоцитоз. 

Синдром Дежерина

Під синдромом Дежерина на увазі захворювання, яке зустрічається досить рідко. Воно засноване на генетичну схильність. Синдром Дежерина також називають гіпертрофічною невропатией. 

Різке схуднення

Зайва вага - це проблема третьої частини всього населення світу. Люди намагаються позбутися зайвих кілограмів різноманітними способами, прагнучи привести своє тіло до ідеальних пропорцій.

Синдром замкненого людини

Як би не називали цю хворобу різні люди в різні часи, хіба слова можуть передати весь трагізм ситуації, коли жива душа і здоровий глузд на довгий час залишаються замкненими всередині фактично повністю знерухомлених тіла?

Міофасциальний больовий синдром: лиця, шийного, грудного, поперекового відділів хребта

Той, хто хоча б раз стикався з невеликими ущільненнями в м'язах, які приносять нестерпний біль при натисканні на них, звичайно ж, знає, що таке міофасціальний синдром, і нікому не порадить зіткнутися з подібним у своєму житті.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.