^

Здоров'я

Психічне здоров'я (психіатрія)

Шизофренія у дітей та підлітків

У дітей психічні розлади та шизофренія трапляються практично в тих самих масштабах, як і у дорослих, ось тільки виявляються вони по-своєму.

Як розпізнати шизофренію з поведінки?

Пацієнт повністю не одужує, оскільки скасування психотропних засобів завжди загрожує загостреннями - специфічна поведінка при шизофренії відновлюється, незалежно від тривалості прийому ліків.

Шизофренія у чоловіків: причини, види, діагностика, прогноз

З моменту виділення шизофренії в самостійне захворювання пройшло вже більше століття, але досі не припиняються дискусії не лише з приводу її природи, а й щодо існування як окремої хвороби.

Методи лікування шизофренії у чоловіків

Методи лікування шизофренії у чоловіків не відрізняються від методів лікування жінок, просто чоловіки частіше хворіють важче, і відповідно для їх лікування потрібні потужніші нейролептики у вищих дозах.

Шизофренія у чоловіків: симптоми, характерні ознаки поведінки

Перші ознаки зазвичай сприймаються близьким оточенням як дивацтва – поганий настрій, збіднення емоцій, замкнутість не є специфічними ознаками лише шизофренії, та й взагалі психічного захворювання. 

Боязнь самотності у жінок та чоловіків

Аутофобія – це медичний термін, який описує таке психічне порушення, як страх самотності. Інші можливі назви цього розладу – ізолофобія, еремофобія, монофобія. Йдеться страх залишитися самотнім, не мати здорових і постійних відносин, втратити близьких людей.

Боязнь серйозних стосунків у жінок та чоловіків

Серед специфічних людських страхів, які вважаються ірраціональними (немотивованими) і називаються фобіями, виділяють  страх відносин  або страх перед емоційною прихильністю. 

Боязнь дрібних предметів, або мікрофобія

Фобія - це відомий термін, що описує сильний, необґрунтований і постійний страх людини перед тією чи іншою проблемою, річчю, дією тощо. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.