^

Здоров'я

Хвороби вуха, горла і носа (отоларингологія)

Лікування хропіння лазером – лазерна увулопалатопластика

Лікування хропіння лазером – методом лазерної увулопалатопластики – спрямоване на збільшення просвіту дихального шляху в області ротоглотки та зменшення обсягу м'яких тканин, які створюють перешкоду для потоку повітря, при вдиху та видиху вібрують, викликаючи характерний звук.

Фіброма гортані

Одним з різновидів ларингеальних пухлинних утворень є фіброма гортані – пухлина із сполучної тканини, яку відносять до мезенхімальних пухлин. Код патології з МКХ-10 – D14.1.

Капи від хропіння

Зазвичай хропіння виникає, коли сплячий дихає ротом, і повітря, що проходить, викликає вібрацію мимоволі розслаблених (провисаючих) м'яких тканин ротоглотки.

Афония: функціональна, органічна, психогенна, справжня

Втрата можливості видавати голос називається терміном «Афоня». Людина при цьому говорить лише пошепки, без сиплости, хрипів, характерних для дісфоніческіх розладів. 

Парез голосових зв'язок у дітей

Парез голосових зв'язок у новонароджених може бути викликаний негативним впливом шкідливих факторів з боку організму матері, в результаті чого спостерігаються дефекти розвитку нервової системи, судинні та обмінні патології, які призводять до зниження функціональності голосових зв'язок. 

 

Парез голосових зв'язок: причини, симптоми, діагностика

Згідно з дослідженнями 60% парезів голосових зв'язок пов'язані з новоутвореннями в області гортані, стравоходу або щитовидної залози і хірургічними операціями тієї ж локалізації. Причому на перше місце виходять операції на щитовидній залозі.

Лікування парезу голосових зв'язок

Оперативне лікування двостороннього парезу голосових зв'язок передбачає ретельний огляд пацієнта, визначення обсягу втручання і ефективних шляхів лікування, оскільки у лікаря фактично немає права на помилку.

Гортанна ангіна

Гортанна ангіна може вражати пацієнтів будь-якого віку, хоча частіше зустрічається у дорослого населення, зазвичай вражаючи людей в віці від 18 до 40 років, хоча він може спостерігатися у дітей у віці від трьох років.

Казеозні пробки на мигдалинах в горлі

Такий симптом, як казеозние пробки на мигдалинах в горлі, отоларингологи спостерігають досить часто - як при запальних процесах в горлі, так і в і випадках, коли ознаки явного запалення піднебінних мигдалин відсутні.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.