^

Здоров'я

Гінекологічні хвороби (гінекологія)

Тріщини у піхві

Серед безлічі вагінальних захворювань неприємні відчуття та дискомфорт доставляють тріщини у піхву. Багато жінок схильні самим собі поставити діагноз, найчастіше приписуючи грибковому симптоми ушкодженню.

Гематокольпос

До гінекологічних проблем відноситься скупчення менструальної крові в піхву -  гематокольпос  (грецьк. Haima - кров, kolpos - піхву). Дана патологія у розділі захворювань сечостатевої системи МКБ-10 має код N89.7.

Лікування молочниці перед, під час і після місячними

Справжньою проблемою для багатьох жінок стає молочниця перед, під час і після місячних. Давайте ж розберемося, як з цим боротися, і чи завжди це молочниця.

Молочниця перед, під час і після місячних

Сьогодні багато жінок предьявляют скарги на те, що їх турбує молочниця перед, під час і після місячних. Чи є це нормою або патологією? На це питання навіть досвідчені фахівці не мають однозначної відповіді.

Подвійна матка

Подвійна матка відноситься до дуже рідкісною вродженою порушень. Йдеться про порок розвитку дітородного органу, який в ході свого розвитку стає парним, в результаті ембріогенетіческого неслиянность Мюллерова проток.

Ановуляторний менструальний цикл у жінок

При відсутності в менструальному циклі жінки овуляторной фази його визначають як Ановуляторний цикл. У МКБ-10 код N97.0 має пов'язане з ановуляцією безпліддя жінок.

Гіпоплазія матки

Термін «гіпоплазія матки» застосовується лікарями в випадках, коли мова йде про недостатній розвиток цього органу: маточне тіло виявляється зменшеним в розмірах, якщо порівнювати з нормальними віковими і фізіологічними нормами

Кісти наботових залоз: як лікувати?

При ускладненому і рецидивуючому перебігу кіст застосовують комплексну терапію. Спочатку проводять медикаментозне лікування наботових кіст, ліки призначають в залежності від складності патології.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.