^

Здоров'я

Хвороби ендокринної системи і порушення обміну речовин (ендокринологія)

Гіперкапнія

Забезпечуючи організм киснем, дихальна система одночасно виводить продукт метаболізму – вуглекислий газ (діоксид вуглецю, CO2), який кров приносить із тканин до альвеол легень, і завдяки альвеолярній вентиляції він видаляється з крові. 

Інфантилізм: генітальний, психологічний, соціальний

У медицині терміном інфантилізм (у точному перекладі з латини infantia означає «немовля») називають одне з порушень розвитку, при якому у дорослих та дітей відзначаються фізично або фізіологічні параметри, що явно не відповідають їх віку, психічні або поведінкові характеристики.

Мікроаденома гіпофіза: причини, симптоми, чим небезпечна, прогноз

Виникаючі в залозах внутрішньої секреції новоутворення доброякісного характеру називаються аденомами, і мікроаденома гіпофіза є невеликою за розмірами пухлиною його передньої частки, що виробляє цілий ряд найважливіших гомонів.

Лікування вродженого гіпотиреозу

План лікування вродженого гіпотиреозу розробляється з моменту постановки остаточного діагнозу. Терапія залежить від форми захворювання і його симптоматики, віку пацієнта, наявності супутніх патологій.

Діагностика вродженого гіпотиреозу

Виявлення генетичних патологій у новонароджених проводиться в перший тиждень після появи малюка на світ. Для постановки діагнозу стан новонародженого оцінюють за шкалою Апгар.

Симптоми і форми вродженого гіпотиреозу

Генетично обумовлені аномалії розвитку щитовидної залози можуть бути діагностовані в різному віці, в залежності від тяжкості хвороби і її форми. При аплазії або вираженою гіпоплазії, симптоми порушення помітні на першому тижні життя немовляти.

Вроджений гіпотиреоз: причини, патогенез, наслідки, прогноз

Згідно з медичною статистикою, поширеність вродженого гіпотиреозу становить 1 випадок на 5000 немовлят. Захворювання приблизно в 2,5 рази частіше зустрічається у дівчаток, ніж у хлопчиків. 

Кальциноз: що це таке, як лікувати?

Серед усіх біогенних макроелементів людського організму частка кальцію - у формі кристалів гідроксилапатиту кісткової тканини - найзначніша, хоча кров, клітинні мембрани і позаклітинна рідина теж містять кальцій.

Мікседема у дорослих і дітей: претібіальная, первинна, ідіопатична

В ендокринології мікседема вважається найважчою формою дисфункції щитовидної залози і вираженого гіпотиреозу з критично низьким рівнем синтезу тиреоїдних гормонів або його повним припиненням.

Чому температура тіла нижче 36, 35.5: що значить, що робити?

Людина гомойотермічен, тобто теплокровен, і має постійну температуру, яка протягом доби може коливатися від + 36,5 ° С до + 37 ° С. Але будь-яка температура вище або нижче цього діапазону є ненормальною. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.