^

Здоров'я

Хвороби дітей (педіатрія)

Чому з'являється температура у дитини після щеплення і чи потрібно її лікувати?

Температура у дитини після щеплення для багатьох мам стає неприємною несподіванкою, яка поряд з рідкісними повідомленнями про небезпечні ускладнення та загибель дітей викликає негативне ставлення до вакцинації в цілому. 

Кашель та висока температура у дитини

Кашель і висока температура у дитини можуть виявитися першими ознаками кашлюку, адже саме вони характерні для катарального періоду.

Бактерії у сечі у дитини

Один із показників наявності інфекції або патологічних процесів в організмі – це бактерії у сечі. Розглянемо причини цього явища, види, методи лікування.

Лікування сверблячки шкіри у дітей

Для усунення свербежу у дитини важливо для початку визначити її походження. Якщо цього не зробити, то позбавитися напасті буде практично неможливо, оскільки симптом виникатиме відразу ж після завершення застосування того чи іншого препарату.

Лікування осиплості голосу у дитини

Методи лікування порушення голоси індивідуальні для кожного пацієнта і залежать від того, що спричинило патологічний стан.

Тригоноцефалія

Вроджена аномалія у вигляді деформації черепа, за якої голова немовлят має неправильну форму, і череп виглядає трикутним, визначається як тригоноцефалія.

Сиропи при осиплості голосу у дитини

При осиплості голосу у дитини, яка викликана ларингітом, кашлем або іншими простудними захворюваннями, використовують два види сиропів.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.