^

Здоров'я

Хвороби шлунково-кишкового тракту (гастроентерологія)

Тріщини у куточках губ

Щоразу, коли з'являються тріщини в куточках губ, ми згадуємо імунітет. І справді, подібна проблема тісно пов'язана зі станом нашої імунної системи, та й вона з'являється частіше навесні, коли захисні сили слабшають, а запаси вітамінних речовин в організмі виснажуються. 

Що можна і що не можна робити при панкреатиті?

Крім призначення дієти, всім пацієнтам із хронічною формою запалення підшлункової залози даються відповідні рекомендації щодо способу життя в цілому.

Ахолія

Стан, при якому жовч не виробляється або не надходить в тонкий кишечник, визначається як ахолія. У МКБ-10 дане порушення віднесено до хвороб жовчного міхура - з кодом K82.8. 

Тенезми: що це таке?

Тенезми - це поняття з грецької язика можна перекласти, як «безрезультатний позив». Така ознака може супроводжуватися або не супроводжуватися болючою реакцією.

Лейкоплакія стравоходу

Якщо епітеліальний шар слизової тканини верхнього травного тракту починає інтенсивно ороговевают, то говорять про розвиток лейкоплакії стравоходу. На початковому етапі захворювання формується плотноватий наліт, який піддається видаленню і практично не супроводжується ознаками запального процесу. 

Змінна грижа стравоходу

При діафрагмальної грижі або грижі стравохідного отвору діафрагми діагноз може бути сформульований як змінна грижа стравоходу. Очевидно, спрощена назва, що має описовий характер, більш зрозуміло пацієнтам.

Лікування нудоти при гастриті: таблетки, альтернативні засоби, трави

Від нудоти при гастриті добре допомагають будь-які протизапальні препарати, все антиеметики. Можна спробувати хилак, хілак-формі, ранітітдін, маалокс, фосфалюгель, смекта.

Нудота при гастриті

Під поверхневим гастритом на увазі гострий запальний процес в верхньому, слизовому шарі шлунка. Найчастіше до цього процесу залучаються і підслизові шари, розташовані безпосередньо під слизовою оболонкою. 

Печія при гастриті

Багатьом людям знайоме некомфортне відчуття роздратування, печіння по ходу стравоходу: мова йде про печію. Проблема може з'являтися при вживанні гострої або смаженої їжі, фастфуда, після переїдання, і навіть після надмірної фізичної активності. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.