^

Здоров'я

Хвороби сечостатевої системи

Білі виділення у чоловіків

Не всі виділення у чоловіків свідчать про патологію та розвиток серйозних захворювань, існує і фізіологічне виділення секрету зі статевого члена, як правило, прозорого. 

Лікування циститу з кров'ю

Звернення до лікаря важливо як при гострому, так і при хронічному циститі з кров'ю. Навіть якщо пацієнт тільки-но завершив курс терапії, а симптоматика повернулася знову, звертатися за медичною допомогою слід негайно.

Цистит із кров'ю: причини, симптоми, діагностика

Запалення сечового міхура характеризується частими та болючими позивами до виділення сечі. Іноді можна спостерігати цистит з кров'ю, яка з'являється в кінці сечівника, або просто присутній в сечовій рідині, забарвлюючи її в червоний або рожевий відтінок.

Перша допомога при циститі у жінок та чоловіків

Цистит - досить хворобливий стан, пов'язаний з гострим або хронічним ушкодженням сечовивідним шляхом. Перша допомога при циститі надається майже завжди, оскільки пацієнта турбують різкі болі, різь, стан різко погіршується.

Що таке гранули Фордайсу?

Помітні сальні залози шкіри - у вигляді невеликих вузликів (папул) різної локалізації - вперше були описані в 1861 швейцарським анатомом Альбертом Келлікером, але назву гранули Фордайса вони отримали на ім'я іншого лікаря - американського дерматолога Джона Фордайса, який повідомив про них на 45 …

Печіння, різі та білі виділення у чоловіків

Розглянемо найпоширеніші захворювання у чоловіків, для яких характерне печіння, різі та виділення білого кольору.

Білі виділення у чоловіків із сечівника

Одна з можливих причин появи у чоловіків білих виділень із сечівника – це уретрит. 

Білі виділення у сечі у чоловіків

Якщо сечі з'явилися білі виділення, це виступає однією з ознак патологічного процесу. Білящі включення можуть бути слизовими або нагадувати пластівці. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.