^

Здоров'я

Рак (онкологія)

Остеобластокластома

Випадки онкологічних захворювань у світі постійно частішають. Серед ушкоджень кісткової системи за частотою лідирує остеобластокластома - доброякісний пухлинний процес, схильний до малігнізації, здатний пошкоджувати різні кістки скелета.

Пінеоцітома шишкоподібної залози

Чітко локалізована пухлина головного мозку - пінеоцітома шишкоподібної залози або шишковидного тіла (corpus pineale) - виникає переважно у дорослих. 

Амелобластома щелепи

Пухлинний одонтогенний процес - амелобластома - має епітеліальну природу і володіє схильністю до агресивного росту. Пухлина не відноситься до злоякісних, але може викликати кісткову деструкцію і, в окремих випадках, метастазировать.

Лікування кісти селезінки: що робити, як видалити?

У більшості випадків кісту видаляють малоінвазивним лапароскопічним методом. Відновлення після такої операції протікає швидше і комфортніше для пацієнта.

Кіста селезінки у дитини і дорослого

Кіста селезінки - це термін, який об'єднує в собі цілий ряд патологій, для яких характерний загальний симптом - наявність порожнинного утворення в паренхімі органу.

Пінеобластома головного мозку

Утворення в шишкоподібної або пінеальною ендокринної залозі головного мозку бластома - рідкісного типу ракової нейроектодермальне пухлини - визначається як пінеобластома головного мозку.

Серозоцеле

Серозоцеле - це досить поширена патологія, яка може зустрічатися практично в будь-якому віці. Однак найчастіше проблему діагностують у жінок 30-45 років.

Кіста шишкоподібної залози головного мозку у дорослих і дітей

Кіста шишкоподібної залози - це пухирчаста порожнину, заповнена рідиною, а саме - залозистим секретом. Така порожнина не має пухлинної природи і, як правило, не схильна до збільшення і прогресуванню. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.