^

Здоров'я

Хвороби шкіри та підшкірної клітковини (дерматологія)

Сверблячка мошонки у чоловіків

Серед хвороб шкіри та підшкірної клітковини в МКБ-10 окремо виділяється свербіж, хоча він є вторинним симптомом дерматологічних захворювань. 

Сухі мозолі на руках

Якщо звичайна мозоль у вигляді пухиря утворюється через тертя, то тверді сухі мозолі на руках – на кистях та пальцях – мають дещо інше походження та лікуються по-іншому.

Сивина у дітей

Чи може бути сиве волосся у дитини? Так, можуть. Чому вони з'являються і що це означає? Це означає, що у волосяних фолікулах знижений рівень або повністю відсутня пігмент меланін, що фарбує волосся.

Тріщини на нігтях рук та ніг

Нігті, як і зачіска, завжди мають бути бездоганними – і це показник не лише доглянутості, а й загального стану здоров'я жінки. Але як бути, якщо виникають непередбачені проблеми – наприклад, тріщина на нігті? Більше того, що робити, якщо ніякі домашні методи не допомагають упоратися з напастком?

Свербіж у ногах – як симптом захворювання

Свербіж шкіри приносить не тільки фізичні муки. Найчастіше він стає причиною психологічного дискомфорту. Адже сам по собі симптом не минає, змушуючи людину зациклюватися на думці про те, як зняти неприємні відчуття (не завжди і не скрізь це зробити комфортно) і з чим вони можуть бути викликані

Свербіж у ногах: лікування

Ефективне лікування сверблячки на ногах неможливе без встановлення точного діагнозу. Адже лікування укусу комах докорінно відрізняється від терапії шкірних хвороб, внутрішніх органів.

Сивина в ранньому віці: причини, лікування

Наявність сивого волосся також пов'язують з нервовим перенапругою та негативними стрес-факторами, і, хоча часті викиди адреналіну згубно діють на меланоцити, проте, можливість відразу посидіти від горя не підтверджується дослідженням.

Сверблячка і лущення шкіри

Сверблячка і лущення голови – виникає на тлі себорейного дерматиту внаслідок неправильного харчування, гормонального дисбалансу, шкідливих звичок, псоріазу, екземи або стрижучого лишаю.

Рана після видалення бородавки

Через який період часу має затягнутися рана після видалення? Як убезпечити себе від можливих неприємних наслідків?

Вірусна бородавка: причини, лікування

Доброякісні новоутворення у вигляді невеликих округлих наростів з плоскою поверхнею, вузликів на ніжках або з гострим кінчиком, тілесного кольору, що з'явилися на шкірі або слизовій оболонці, називають по-різному, залежно від зовнішнього вигляду, бородавками, папіломами, кондиломами.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.