^

Здоров'я

Хірургічні хвороби

Грижа стравоходу: причини, ознаки, як лікувати?

Патології, пов'язані з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту, завжди є великою неприємністю для людини, тому що перешкоджають однієї з його основних фізіологічних потреб - харчування. 

Омфаліт пупка: катаральний, гнійний, флегмонозний, некротичний

Омфаліт - це процес запалення області пупкового канатика і навколишніх тканин, яке частіше зустрічається у новонароджених. Особливості будови шкіри і підшкірної клітковини у немовлят такі, що запальний процес дуже швидко поширюється.

Гострий катаральний апендицит

Під катаральним апендицитом мається на увазі початковий етап змін слизового шару червоподібного відростка. При цьому запалення володіє в основному поверхневим характером, а це значить, що воно не зачіпає на глибокі тканини, а розвивається в клітинах епітелію.

Гангренозний апендицит: симптоми, наслідки, операція, післяопераційний період

Поняття «апендициту» відомо всім, а ось про такий діагноз, як «гангренозний апендицит», мало хто знає.

Гострий флегмонозний апендицит: гнійний, виразковий, гангренозний

Флегмонозний апендицит - гостра форма запалення апендикса, що характеризується відкладенням на його поверхні фібрину, великою концентрацією гною і чітко позначеним набряком.

Аппендікулярний абсцес: клініка, розтин

Гострий апендицит - це дуже поширена хірургічна патологія. Таке захворювання вимагає термінового оперативного втручання, інакше можуть розвинутися серйозні та загрозливі для життя ускладнення.

Заворіт кишок

Гостра хірургічна патологія очеревини, яка полягає в перекручуванні будь-якого відділу кишечника або його частини навколо брижі або своєї осі. Просвіт кишки при цьому перекривається, передавлюються брижових нерви і судини, виникає механічне перешкоду в травному тракті.

Піддіафрагмальний абсцес

Коли внутрішнє інфекційне запалення тканин, що супроводжується їх руйнуванням і гнійним розплавленням, класифікується як поддіафрагмальний абсцес, це означає, що гнійник (обмежене капсулою скупчення гною) розташований в подреберной зоні черевної порожнини

Абсцес черевної порожнини

Він може сформуватися в будь-якій частині черевної порожнини з формуванням цілого ряду клінічних синдромів: септичного, інтоксикаційного, гарячкового.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.