^

Здоров'я

Травми та отруєння

Отруєння серцевими глікозидами

Кардіоактивні стероїдні сполуки ряду рослин – серцеві глікозиди – є основою лікарських препаратів, передозування яких призводить до токсичної дії, тобто викликає отруєння серцевими глікозидами.

Перша допомога при укусі оси

Коли кусає або жалить комаху – це не лише неприємно, а й боляче, а часом навіть небезпечно. Напевно, кожна людина не один раз у житті відчувала таке на собі. На території нашої країни лідером із покусів після комара вважається оса.

Тріщина чи перелом кістки: відмітні ознаки

Що гірше, перелом чи тріщина? Тріщина, звичайно ж, швидше гоїться і легше лікується, але не все так однозначно, тому що перелом мізинця

Отруєння окисом вуглецю

Що являє собою отруєння окисом вуглецю, знають лише деякі люди. На слуху інше поняття – «отруєння чадним газом», що абсолютно одне й те саме. Така інтоксикація дуже небезпечна і найчастіше закінчується летальним результатом, якщо своєчасно не вжити заходів.

Отруєння пестицидами

Пестициди - це хімічні засоби, покликані захищати врожай від різних шкідників та хвороб. Але чи такі безпечні вони для людини? 

Отруєння щурячою отрутою

Отруєння щурою отрутою дуже небезпечно і потрібно знати, як це проявляється і які робити дії з детоксикації. 

Тріщина шийки стегна

Травми - це поширені неприємності, які можуть чекати нас на кожному кроці: по дорозі на роботу, під час відпочинку або домашньої обстановки.

Укус п'явки

Безпосередньо момент укусу п'явки супроводжується відчуттям печіння, інтенсивність якого варіюється за схожістю від опіку кропивою до мурашиного або комариного укусу. 

Харчове отруєння м'ясом

З точки зору мікробіології, м'ясо – гарне живильне середовище для небажаних мікроорганізмів, і отруєння м'ясом відноситься до харчових токсикоінфекцій мікробної етіології, які викликаються цілою низкою ентеропатогенних збудників.

Отруєння нікотином: гостре, хронічне

Похідне азотистого з'єднання піридину – алкалоїд тютюну нікотин – є сильнодіючим нейро- та кардіотоксином. Крім власне шкоди куріння, що викликає фізичну та психічну залежності, можливо пряме отруєння нікотином як дорослих, так і дітей.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.