^

Здоров'я

Інфекційні та паразитарні хвороби

Пневмококовий менінгіт: симптоми, діагностика, лікування

Крім запалення легень та плеври, середнього вуха та приносових пазух, м'яких тканин та суглобів, пневмококова інфекція може викликати запальний процес у м'яких мозкових оболонках – пневмококовий менінгіт.

Менінгіт без температури: симптоми, лікування

У поодиноких випадках розвивається менінгіт без температури, що значно ускладнює діагностику і може вказувати на порушення імунної системи. 

Ентеровірусний менінгіт у дітей і дорослих

Ентеровіруси вважаються найбільш частою причиною вірусного менінгіту в багатьох країнах світу: в деяких країнах з високим рівнем доходу щорічно реєструється від 12 до 19 випадків на 100 000 населення.

Гранулоцитарний анаплазмоз людини

Анаплазмоз володіє полиморфной симптоматикою і характерною сезонністю (переважно весняно-літній час), поєднаної з періодами природного кліщовий активності. 

Постковідний синдром у дорослих і дітей

Постковідний синдром - цей діагноз викликає багато запитань. Як правило, люди думають: перехворів інфекцією, видужав, і переживати більше не варто. Але коронавірус більш підступний, ніж припускали лікарі: він здатний ще довго нагадувати про себе різними патологічними ознаками у вигляді озвученого синдрому.

Інфекційна еритема

При ушкодженні різними інфекціями на шкірі можуть з'являтися осередкові почервоніння - інфекційна еритема, яка є ознакою того, що інфекція викликала реакцію у вигляді посилення припливу крові до ділянки шкіри.

Види стрептодермії: симптоми і особливості протікання різних форм хвороби

Стрептодермія - це збірне поняття, якими медики позначають різноманіття різновидів і форм шкірної патології, викликаної стрептококової інфекцією. Різні види стрептодермии мають свої характерні симптоми, особливості перебігу та умови розвитку. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.