^

Інформація

Ronen Alkalay є передовим ізраїльським дерматологом, хірургом-онкодерматолога, дерматовенерологом, міжнародним фахівцем в лікуванні дерматопатології. Володіє величезним клінічним і практичним досвідом, займається лікуванням великого списку захворювань шкіри, серед яких псоріаз, запальні процеси, вірусні і паразитарні шкірні ушкодження, спадкові і аутоімунні дерматити, алергічні реакції, доброякісні та злоякісні хвороби шкіри.

Ronen Alkalay проводить успішне видалення уражених тканин при раку шкіри, володіє технікою мікрографічних дерматохірургії. Йдеться про унікальну операційної методикою, що дозволяє видалити рак шкіри за одну операцію і безповоротно. Ефективність такого методу складає 99%.

Доктор Alkalay завжди використовує принцип індивідуального підходу до кожного пацієнта. Розробляючи конкретний план терапії, співпрацює з усіма необхідними фахівцями інших напрямків. Успішно застосовує на практиці самі останні методи впливу на шкірні патології, тестує новітні медикаменти, задіє лазерні технології і процедури електростимуляції.

Веде викладацьку діяльність, готує студентів - майбутніх дерматологів і венерологів. Бере активну участь в проведенні наукових досліджень, публікує власні статті в популярних медичних виданнях. Чотири роки поспіль удостоювався звання кращого лікаря в Ізраїлі.

Освіта та досвід роботи

  • Вища школа медицини в університеті Тель-Авіва, Ізраїль
  • Спеціалізація в Департаменті дерматології університетської лікарні «Хадасса» в Єрусалимі, Ізраїль
  • Стажування в області мікрографічних хірургії в рамках Американського коледжу хірургії ім. Моса, США

Членство в міжнародних організаціях

  • Ізраїльська асоціація шкірних і венеричних захворювань
  • Американська академія дерматології

Публікації в зарубіжних медичних журналах

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.