^

Випадання волосся (облисіння)

Лупа і випадання волосся

Здоровий зовнішній вигляд завжди є не лише результатом догляду за собою, а й показником внутрішнього здоров'я, стану та якості роботи всіх органів та систем в організмі. Часто буває, що ми ретельно доглядаємо волосся і шкіру, а їх стан все одно не радує. 

Облисіння у чоловіків

Не варто думати, що красиві густе волосся, є предметом гордості лише для жінок. Чоловіки так само, як і слабка стать, хочуть мати шикарну шевелюру, але їх бажання далеко не завжди збігаються з реальністю. 

Типи випадіння волосся у жінок

Алопеція - це захворювання, якому піддаються пацієнти будь-якого віку. Обласна буває декількох видів, кожен з характерною для нього симптоматикою. Розглянемо основні типи випадіння волосся у жінок

Причини випадіння волосся у жінок

До основних відноситься спадковість і чинники, не пов'язані з генетичною схильністю. Всі причини ділять на внутрішні і зовнішні, розглянемо їх

Випадання волосся у жінок як симптом хвороби

У порівнянні з іншими ділянками тіла, рослинність на голові містить найбільше волосся. При цьому крім естетичної навантаження, інших функцій локони не виконують.

Вікове випадання волосся у жінок

У молодому віці випадки жіночого облисіння зустрічаються рідко, так як посилене вироблення естрогену забезпечує нормальний ріст локонів. 

Випадання волосся у жінок: до якого лікаря звернутися, як запобігти?

Підвищена ламкість і випадання волосся - це не тільки косметичний дефект, а й ознака певних порушень в організмі. Проблема може бути пов'язана із захворюваннями внутрішніх органів, дефіцитом корисних речовин, хронічними патологіями.

Ламкість волосся

Підвищена ламкість волосся - суттєва проблема для представниць жіночої статі. З ламким волоссям не вийти відростити довге густе волосся, що не вийде зробити модну стильну укладку.

Що робити, якщо випадає волосся при вагітності?

У період вагітності в організмі жінки відбуваються зміни, і це нормально, оскільки, на формування нового живого організму потрібні вітаміни і мікроелементи, включаючи кальцій.

Що робити, якщо після фарбування випадає волосся?

Якщо після фарбування випадає волосся, то це нормальна реакція волосся на хімічний вплив. Найчастіше таким способом реагують волосся на освітлювачі (гидроперит, наприклад), на дешеві фарби для волосся або на занадто часте фарбування.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.