^

Новонароджені діти - це діти перших чотирьох тижнів від народження, а потім, до досягнення одного року, їх прийнято називати дітьми грудного віку. А медики називають 28 днів з моменту появи дитини на світ неонатальним періодом.

За ці 28 днів і ночей новонароджені повинні пристосуватися і звикнути до нових умов існування поза лоном матері. І це їм непогано вдається, особливо якщо немовля провів там покладені 38-41 тиждень і не «поспішив» з'явитися не світ завчасно ...

Більшу частину доби (більше 20 годин) новонароджені сплять. Не варто лякатися, якщо протягом перших 6-7 днів ваш малюк став важити на 300-400 грамів менше, ніж при першому зважуванні одразу після пологів. Ця втрата у вазі фізіологічна і пов'язана з адаптацією дитини до самостійного дихання і збільшення об'єму крові. І це призводить до активізації метаболізму ліпідів у жировій тканині новонароджених.

Популярні статті розділу

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.