^

Здоров'я

Операції

Що таке фалопластика?

Фалопластика – це корекція та/або реконструкція чоловічого статевого члена шляхом хірургічного втручання. Необхідність цієї пластичної операції може виникати з різних причин.

Видалення придатка яєчка

При певних факторах (травми, запальні та пухлинні процеси) може постати питання про видалення придатка яєчка: йдеться про рідкісну операцію, яку призначають при неефективності тривалого консервативного лікування.

Операція з видалення кісти яєчка

Видалення кісти яєчка – одна з найпоширеніших операцій, які проводяться переважно чоловікам віком 45 років і старше. Кіста є злоякісним порожнім новоутворенням. Як правило, кіста заповнена рідким ексудатом.

Операція при гідроцілі яєчка

Операція при гідроцілі яєчка є чи не єдиним ефективним способом лікування цього захворювання. Традиційні методи виявляються найчастіше неефективними.

Операція по потовщенню статевого члена

Коригуюча хірургія чоловічих геніталій, зокрема, операція з потовщення статевого члена, як і збільшення його довжини, відноситься до фалопластики.

Перикардектомія

Щоб не допустити розвитку загрозливих для життя станів, призначають перикардектомію – хірургічне втручання, у ході якого видаляється перикард – частково чи повністю.

Операція від хропіння

Оперативне лікування ронхопатії, тобто операція від хропіння може вирішити деякі проблеми зниження прохідності верхніх відділів дихальних шляхів – зменшення їх просвіту через наявні анатомічні структури носо-, рото- та гортаноглотки.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.