Лікування запору

Очисна клізма з ромашкою дитині і дорослому: рецепти

Серед різних медичних процедур клізма в народі вважається однією з найбільш нешановних. Можливо, це пов'язано з не зовсім приємними відчуттями під час промивання кишечника.

Сенна для схуднення: трава, листя, чай, таблетки, відвар

Сенна (каси гостролиста, олександрійський лист) є тропічною рослиною з очисними і лікувальними властивостями.

Таблетки сенаде для схуднення: як приймати

У сучасному суспільстві, де жінки настільки стурбовані своєю зовнішністю, що забувають і про справжнє призначення, і про необхідність піклуватися про своє здоров'я, завжди є місце нез'ясовним, і часом досить дурним фактами.

Проносні таблетки для схуднення

Багато людей, які прагнуть до схуднення, схильні вважати, що засоби від запору можуть допомогти їм добитися заповітної мети. З чим це пов'язано, і дійсно, чи допомагають проносні таблетки для схуднення?

Краплі від запору для дітей

Запор у дитини - це проблема, з якою стикаються практично всі батьки. Розглянемо ефективні препарати для його усунення, їх класифікацію, механізм дії.

Таблетки від запору

Як правильно вибрати таблетки від запору, якщо на прилавках аптек представлені десятки препаратів? Чи всі проносні медикаменти однакові, або є відмінності в їх ефективності?

Краплі від запору для дорослих і літніх

Запори можуть також відбуватися внаслідок емоційних і психологічних проблем - сильних переживань, стресів. У таких випадках допомогти можуть краплі від запору.

Обліпихова свічки від запору

Їх затребуваність пояснюється тим, що в них поєднуються такі важливі фактори, як висока ступінь результативності та повна безпека. 

Краплі від коліків

Застосовувані при шлунково-кишкових проблемах краплі від сліз відносяться до фармакологічної групи кармінатівное (вітрогонних) засобів, що полегшують звільнення кишечника від газів, скупчення яких супроводжується нападами хворобливими спазмами

Свічки від запору

Свічки від запору показують хороший результат при хронічних формах. При виборі препарату необхідно знати кілька важливих моментів, перш за все, причину запору.

Портал iLive не надає медичних консультацій, діагностики або лікування.
Інформація, опублікована на порталі, є лише для довідки і не повинна використовуватися без консультації з фахівцем.
Уважно прочитайте правила та політики сайту. Ви також можете зв’язатися з нами!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Всі права захищені.