^

П'ять способів зберегти нові відносини свіжими

, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Для жінок і чоловіків немає нічого більш чудового, ніж отримувати нові і свіжі враження від часу, проведеного разом. Проблема в тому, що нові відносини поступово стають стабільними, надійними, але ... Нудними. Але ж цього не повинно статися! Кожну хвилину кожного дня ви зможете прожити як почуття вільного падіння. Ось п'ять основних принципів, які можуть застосувати любовні пари, щоб зберегти нові відносини свіжими і захоплюючими.

Спосіб №1. Використовуйте те, що ви різні

Чоловіки і жінки різні, і по-іншому ніколи не буде. Використовуйте цю несхожість не для того. Щоб посилити нерозуміння між вами, коли пройде перший любовний запал. Нехай ця несхожість дає вам можливість вчитися один у одного і захоплюватися один одним.

Наприклад: вона любить готувати, але не любить футбол. Він любить футбол, але не любить готувати. Візьміть один у одного те, чого не вмієте і ніколи не робили. Вчитися і отримувати нові знання дуже цікаво. Нехай дівчина сходить на футбол, а хлопець хоча б раз приготує для своєї подруги піцу. Якщо ви будете робити це разом, ви переживете багато яскравих, смішних, забавних і зворушливих моментів.

І ще. Щоб допомогти вашим відносинам стати глибше і цікавіше з плином часу, чоловіки і жінки повинні розуміти і поважати сексуальну унікальність один одного. Ви повинні зрозуміти, вивчити і оцінити свої відмінності в характері, звичках і зовнішності один одного, а не боротися з ними або дозволити їм заподіяти вам біль. Залишайтеся різними!

Спосіб №2. Створюйте особливі випадки

Не дивлячись на свою зайнятість, все одно знаходите час, щоб піти в ресторан просто для того, щоб просто подивитися один на одного, насолодитися приємною атмосферою і красивою їжею, потанцювати. Створюйте цей особливий випадок, наряжайтесь, робіть застереження і насолоджуйтеся тим, що ви обидва відчувають себе спокійно і балуєте себе. Це відмінний спосіб провести час разом, разом спланувати своє майбутнє, відпустку, поїздку або поділитися мріями про кар'єру.

Іноді потрібно знайти безпечне місце, щоб поговорити один з одним - це може бути важливою частиною підтримки інтимних відносин. Діліться тим, як ви себе почуваєте і про що думаєте. Коли ви можете вільно і відкрито спілкуватися один з одним, це підсилює почуття любові і свіжості відносин.

Спосіб №3. Робіть один одному маленькі подарунки

Як довго чекати до вашого наступного дня народження, нового року, восьмого березня? Щоб відчувати свято неждано-негадано і передчувати його, нехай кожен з вас навчиться створювати особливі моменти кожен день. Тоді ви будете пов'язані спільним почуттям, яке може статися поза часом, в будь-який момент.

Цим моментом можуть бути маленькі несподівані подарунки, повідомлення по електронній пошті, екскурсії, вивчення разом чогось нового, задоволення разом написаною чи обраної піснею ... Всі ці маленькі сюрпризи і є створення особливого моменту.

Спосіб №4. Робіть «Респект»

"Respect" походить від латинського слова, яке насправді означає озиратися назад. Озирайтеся на вашого партнера кожен раз, коли він робить щось. Практично це означає, що потрібно звертати увагу на всі слова і примхи свого партнера, на його таланти, і цінувати їх. Всякий раз, коли ваша кохана людина робить щось, поставтеся до його вчинків, як до маленького дива.

Розкажіть один одному, як добре робить ваш партнер це або те, як приємний для вас його маленький букет фіалок або як вам подобається, що він приготував вам вранці каву. Це завжди освіжає відносини і створює свято в ті моменти, які інші пари називають звичкою або рутиною.

Рада №5. Дякуйте партнера частіше

"Спасибі за те, що ти є в моєму житті." Кожен день в ваших відносинах знаходите спосіб, щоб говорити про це своєму партнеру. Подяка до нього - краща протиотрута, щоб витримати зміни у відносинах, які будуть відбуватися з плином часу. Ніщо не залишається колишнім, але якщо ви поділяєте вдячні почуття один до одного, ваші відносини будуть розвиватися. Будь-яке настрій, розмова, подарунок, поїздка - це нова можливість, щоб сказати: "Спасибі за те, що ти є в моєму житті."

Ви можете сказати «спасибі» за квітни, книги, обіди, відпочинок, свічки, вино, театр, концерти, танці, катання на човні, масаж і просто вміння вислухати, але не забудьте висловлювати свою подяку кожен день.

Зберегти нові відносини свіжими і сексуальними можна легко - достатньо просто цінувати один одного і ті прості моменти, які роблять наше життя щасливим.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.