^
A
A
A

Про проект

 
, Медичний редактор
Останній перегляд: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

12 March 2020, 18:49

Хто ми?

Портал iLive "I live! Ok! :)" - інформаційний ресурс, що надає користувачам найбільш корисну інформацію про всі важливі для людини аспектах життя, таких як здоров'я, сім'я і діти, краса і мода, харчування і дієти, відносини, спорт і, звичайно ж, найцікавіші новини!

З огляду на, що ми є інформаційним ресурсом про здоров'я людини і його здоровий спосіб життя, ми розуміємо важливість цієї сфери знань і її ступеня впливу на життя і здоров'я людини.

Ми прагнемо бути авторитетним ресурсом в сфері медицини, з хорошою репутацією і корисним для користувача контеном.

На нас посилаються безліч авторитетних і незалежних джерел, в тому числі Вікіпедія.

Тому, незважаючи на те, що інформація, опублікована на порталі, призначена тільки для ознайомлення і не повинна використовуватися без консультації з фахівцем, ми висуваємо високі стандарти до якості нашого контенту. Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що в матеріалах цифри в дужках ([1], [2] і т. Д.) Є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

З детальною інформацією про вимоги до контенту та редакційною політикою сайту можна ознайомитися в наших  Правилах і політики.

 

Контакти редакційної групи:

Іван Петров - керівник проекту

Alexey Portnov - випусковий редактор, медичний експерт

Адреса: Україна, м Київ, проспект Маяковського 75, а / я 104, 02232

Телефон: +38 (094) 497-40-08

Електронна пошта: contact@ilive.com.ua

Ви також можете зв'язатися з нами!

 

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.