^

Інформація

Adrian Shulman - відомий ізраїльський фахівець в сфері репродуктивної медицини. У 2015 році був зарахований до списку кращих гінекологів-репродуктологів Ізраїлю за версією журналу Forbes.

Загальний клінічний стаж - сорок років.

Доктор Shulman - випускник медфакультету Єрусалимського Єврейського університету, має диплом з відзнакою. Проходить стажування в ізраїльських і британських медцентрах. На даний момент є блискучим керівником Центру ЕКО при приватній клініці «Ассута».

Високий професіонал репродуктивного напрямки, людина з активною життєвим настроєм, з індивідуальним підходом до кожної пацієнтці. Його діяльність демонструє воістину приголомшливі результати - як в діагностиці, так і в лікуванні безпліддя. Adrian Shulman успішно застосовує в своїй практиці останні сучасні методи, коригуючи і направляючи репродуктивну функцію. Одночасно доктор є викладачем ізраїльського університету, головою Асоціації ЕКО Ізраїлю, виступає з доповідями на міжнародних гінекологічних з'їздах, присвячених проблемам безпліддя і його лікування. Керує і консультує в багатьох репродуктивних клініках в різних країнах світу, в тому числі в Китаї, Україні, Вірменії, Японії, Румунії та ін. Виступає з демонстрацією наукових праць, які висвітлюють патології репродуктивної системи у пацієнтів чоловічої та жіночої статі.

Профіль на Researchgate

Освіта та досвід роботи

  • Медичний факультет Єврейського університету в Єрусалимі, Ізраїль
  • Здобуття вченого ступеня по акушерству та гінекології в університеті Тель-Авіва, Ізраїль
  • Стажування в області гінекології в лікарні «Меїр», Кфар-Саба, Ізраїль
  • Стажування в галузі репродуктивної ендокринології в лікарні Middlesex, Лондон, Англія

Членство в міжнародних організаціях

  • Ізраїльська асоціація гінекології та акушерства
  • Ізраїльська асоціація дослідження безпліддя
  • Європейське суспільство репродукції і ембріології
  • Американське товариство репродуктивної медицини

Публікації в зарубіжних медичних журналах

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.