^

Як відновити рівень інсуліну

, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Щоб відновити рівень інсуліну, мало користуватися аптечними препаратами. Важливо вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися. Без цього найкращі препарати не зможуть вам допомогти в повній мірі. Отже, наші кроки по відновленню інсулінового балансу.

trusted-source[1], [2], [3]

Як правильно харчуватися?

Щоб гормональний баланс був на рівні, потрібно налагодити режим харчування. Їжу потрібно приймати невеликими порціями, а не величезними. Ці прийоми повинні бути розподілені протягом усього дня - разом вийде 5-6 разів на день.

Якщо не перевантажувати організм жирної важкою їжею, розподіляючи її обсяги протягом дня, рівень інсуліну знижується без жодних препаратів. Одночасно вам вдасться впоратися з таким серйозним ворогом, як резистентність до інсуліну, тобто несприйняття його організмом.

Фізичні навантаження

Якщо людина займається спортом хоча б мінімально (приділяє ходьбі до півгодини в день, робить елементарну зарядку), рівень інсуліну знижується. Тоді свіже повітря і фізичні вправи дають можливість глюкози накопичуватися в м'язах і давати енергію. Коли ви сидите або лежите, глюкоза накопичується не в м'язах, а в крові, і замість підйому енергії у вас настає сонливість, млявість.

Якщо рухатися і при роботі за комп'ютером відпочивати хоча б кожну годину, а ліфт замінити на сходинки, ви надасте хорошу послугу своєму організму. Підвищений рівень глюкози викличе переміщення з підшлункової залози інсуліну, і це поступово знизить опірність організму до інсуліну.

З чого починати навантаження?

Лікарі особливо рекомендують людям, у яких підвищена опірність до інсуліну, прогулянки в швидкому темпі не менш 30 хвилин. Починати можна з малого - з 10-мінтной повільної прогулянки вранці і перед сном. Так організм поступово налаштуватися на лібералізм до глюкози і перестане відторгати інсулін. Від цього ваша життєва енергія значно збільшиться.

Як налагодити роботу яєчників за допомогою інсуліну

Якщо ви відвідали ендокринолога, провів аналізи і виявили, що у вашому організмі підвищений рівень інсуліну, потрібно негайно вживати заходів. Важливо знизити рівень інсуліну, щоб не розвивалася несприйнятливість організму до глюкози, що значно погіршує стан людини.

Форми боротьби з несприйнятністю інсуліну

Естрадіол у вигляді препаратів в пластинках - важливо приймати в розумних дозах Прогестерон (приймати, тільки в вигляді не оральних препаратів - вони сильно впливають на коливання рівня цукру в крові)

Не приймати препарати, які можуть посилити резистентність організму до інсуліну - це, наприклад, естрогени змішаного типу, прогестини в синтетичній формі, комбіновані прогестини.

Не варто користуватися кремами або таблетками з метою контрацепції з високим вмістом в них прогестерону, тому що це провокує жирові накопичення, провокує розвиток цукрового діабету і підвищує опірність організму до інсуліну.

Приймайте по рекомендації лікаря медикаменти, які можуть підвищити сприйнятливість організму до інсуліну. Це значно знижує ризик розвитку ожиріння.

trusted-source[4], [5], [6], [7], [8]

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.