^

Здоров'я

Обстеження організму

Біопсія лімфовузла

Щоб розібратися у причини збільшення лімфатичних вузлів, необхідно провести ряд діагностичних досліджень. Найбільш інформативним та поширеним методом діагностики в даний час вважається біопсія лімфовузла.

Трепанобиопсия кісткового мозку

Трепанобиопсия призначається переважно для вивчення кістковомозкових структур і молочної залози. При необхідності в ході маніпуляції є можливість усунути кістозні новоутворення.

Ольфактометрія

Ольфактометрія необхідна для визначення нюхових розладів - зокрема, аносмія, гіпосмія, паросмія. Процедуру виконують за допомогою ряду циліндрів, заповнених спеціальними розчинами, а також пристрої для кількісної подачі цих розчинів.

Отоскопія вуха: що це таке?

В оториноларингології для огляду зовнішнього слухового проходу і обстеження барабанної перетинки проводиться спеціальна діагностична процедура - отоскопія.

Мазок на флору: показання, підготовка, техніка

Мазок на флору - один з важливих діагностичних методів, що дозволяють отримати біоматеріал для мікроскопічного лабораторного дослідження з поверхні шкіри і слизових. Найчастіше під цим поняттям розуміють взяття матеріалу з поверхні слизової оболонки піхви.

Плетизмографія всього тіла

Для підтримки роботи системи плетизмографии застосовують спеціальні апарати - плетизмограф, різної модифікації - електричні, водяні, фотографічні, механічні.

Біопсія яєчка: пункційна, відкрита

Діагностична процедура - біопсія яєчка - проводиться відносно рідко, але вважається дуже інформативною для визначення причин порушення дітородної функції у чоловіків, а також при інших захворюваннях, пов'язаних з чоловічої репродуктивної системою.

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм, норма

Артеріальний тиск - тиск, який кров надає на стінки судин. Це тиск дещо менше в периферичних, більш дрібних судинах. Воно коливається в зв'язку з скорочувальної функцією серця.

Дослідження артерій

Розлади периферичного артеріального кровообігу зазвичай більш важкі в літньому віці в зв'язку з погіршенням колатерального кровотоку.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.