^

11 ідей, як влаштувати романтичний вечір

, Медичний редактор
Останній перегляд: 19.10.2021
Fact-checked
х

Весь контент iLive перевіряється медичними експертами, щоб забезпечити максимально можливу точність і відповідність фактам.

У нас є строгі правила щодо вибору джерел інформації та ми посилаємося тільки на авторитетні сайти, академічні дослідницькі інститути і, по можливості, доведені медичні дослідження. Зверніть увагу, що цифри в дужках ([1], [2] і т. д.) є інтерактивними посиланнями на такі дослідження.

Якщо ви вважаєте, що який-небудь з наших матеріалів є неточним, застарілим або іншим чином сумнівним, виберіть його і натисніть Ctrl + Enter.

Можливо, ваші відносини стали не такі свіжі, як раніше, або ви просто романтична людина, а в вашому житті стало так мало романтики. Організація романтичного вечора для вас і вашого партнера - відмінний спосіб для поліпшення любовних відносин. Але як це зробити правильно? Як зробити так, щоб очі вашого партнера горіли, а серце билося швидше? І ваше теж.

Романтичний вечір класу «люкс»

 1. Якщо ви вирішили влаштувати романтичний вечір для вас і вашого партнера, перш за все, переконайтесь, що вам ніхто не перешкодить, будь то батьки, діти, друзі і т.д.
 2. Краще вибрати для цього вечора останній робочий день. Навіть якщо ви втомилися після роботи, думки про майбутні вихідних додадуть вам сил. Крім того, ви обидва не будете думати, що треба йти на роботу на наступний ранок.
 3. Романтичний вечір повинен бути красивим і ваш зовнішній вигляд повинен відповідати цій обстановці.
 4. Подбайте про романтичну музику, яка була б ідеальною для цієї ситуації. Цю музику повинні любити і ви, і ваш партнер. Для цього не зайвим було б дізнатися про його смаки заздалегідь.
 5. Не перестарайтеся з підготовкою. Цілком може бути, що після всіх приготувань у вас не буде сил для романтичного вечора.
 6. Забудьте про телефонах і телебаченні. Всі, хто вам потрібен, це ваш партнер.
 1. Не готуйте багато. Ваш романтичний вечір не призначений для того, щоб убити голод. Тут важливо підтримати загальну атмосферу вечора. Крім того, не переїдайте, тому що якщо ви обидва захочете пізніше зайнятися любов'ю, набиті шлунки можуть стати серйозною перешкодою.
 2. Рада для жінок: спробуйте виглядати надзвичайно. Подумайте про своє плаття, вечірньому макіяжі, сексуальному жіночій білизні і т.д.
 3. Романтичний вечір - це відпочинок для вас обох. Слід створити інтимну атмосферу за допомогою гри світла і тіней: запалити свічки, аромалампи. Але ви можете замінити їх на лампи, особливо ефектні лампи з червоним або синім світлом.
 4. Ви можете замінити романтичний вечір в приміщенні перебуванням на відкритому повітрі. Як захоплююче разом можете ходити під зірками, зупинятися на пляжі з пляшкою шампанського (звичайно, якщо є можливість) і т.д. Використовуйте свою уяву ...
 5. Подумайте про продовження вашого романтичного вечора. Займайтеся коханням приголомшливо ніжно або, навпаки, покажіть свою надзвичайну пристрасть (робіть все можливе, щоб порадувати партнера, але не перестарайтеся).

Після того, як ви разом провели таке яскраве романтичний час, ви можете раптово зрозуміти, що ваша любов все ще сильна, що вона не загубилася в повсякденній суєті. Романтичний вечір удвох ... Одна думка про нього завтра, в будні, зможе розпалити вашу сексуальну пристрасть - вашу і вашого партнера.

Відмова від відповідальності щодо перекладу: Мова оригіналу цієї статті – російська. Для зручності користувачів порталу iLive, які не володіють російською мовою, ця стаття була перекладена поточною мовою, але поки що не перевірена нативним носієм мови (native speaker), який має для цього необхідну кваліфікацію. У зв'язку з цим попереджаємо, що переклад цієї статті може бути некоректним, може містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.